www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Проведено відпрацювання приватного житлового сектору спільно з представниками соціальних служб
Версія для друку Написати листа

22 лютого інспекторським складом Криничанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками служби у справах дітей, центру соціального супроводу сімей та дітей було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу з жителями приватного сіл Криничанського району.
Під час заходу рятувальники спільно з представниками служб та представниками новостворених громад відвідали 8 сімей в селах Болтишка, Олександрівка, Козодуб, Червоноіванівка та селищі міського типу Божедарівка.
Під час зустрічі рятувальники наголосили на правилах, яких потрібно дотримуватися під час користування газовим та пічним опаленням в оселях, нагадали про правила безпеки яких потрібно дотримуватися при користуванні електроприладами. Також наголосили на тому, що суворо заборонено користуватися печами, які мають тріщини, залишати печі, які топляться, без догляду чи доручати нагляд малолітнім дітям, залишати попіл та незагашені вуглини у металевому посуді на дерев’яній підлозі, сушити, складати одяг над печами чи поблизу них.
В ході заходу представники служб надали інформаційну допомогу, рятувальники провели протипожежні інструктажі з батьками та вручили листівки. Для родин яких не було вдома на момент заходу, було залишено інформаційні листівки у поштових скриньках.Головний інспектор Криничанського РС ГУ
ДСНС України у Дніпропетровській області
майор служби ЦЗ Ю.В. Мурлян
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор