www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: В смт Кринички поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка та стели Героям Небесної Сотні і землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО
Версія для друку Написати листа

24 серпня 2018 року, відзначаючи День незалежності України та 95-ту річницю створення Криничанського району, працівники Криничанської райдержадміністрації та громадськість району на чолі із заступником голови райдержадміністрації Антоніною Іванівною Лісовець та керівником апарату райдержадміністрації Анатолієм Анатолійовичем Топою поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка та стели Героям Небесної Сотні і землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.
Велична новітня постать Тараса Григоровича Шевченка, зведена у парковій зоні райцентру в березні поточного року, стала проявом душі небайдужих активістів Михайла Олексійовича Мариниченка, Анатолія Івановича Тіткіна та Петра Васильовича Матвія.
Автор бюста - Володимир Павлович Небоженко, скульптор, удостоєний звань «Народний художник України» та «Заслужений художник України», який успішно працює в сфері монументальної скульптури.
Цей пам’ятник височить у райцентрі, щоб гордий дух Великого Кобзаря завжди був з нами, щоб вогонь його слова запалював у наших душах і серцях Віру, Надію, Любов до рідної землі та свого народу, адже Тарас Григорович Шевченко щиро прагнув, щоб нові покоління українців були вільними, незалежними людьми і гордилися своєю державою.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів актив райдержадміністрації цього дня вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні та земляків-криничанців, загиблих у зоні АТО.
Дійсно, темними сторінками в історії сучасної України стали події Революції Гідності, коли, захищаючи честь та майбутнє нашої держави, віддали своє життя значна кількість воїнів Небесної Сотні.
Новітні Герої своєю великою любов’ю, мудрістю та душевним теплом зберегли неньку-Україну від найбільшої загрози – втрати її незалежності.
У квітні 2014 року зранена українська земля зіткнулася з підступною кремлівською агресією. На захист Батьківщини піднялися патріоти, всі, хто вболівав за долю країни. Не стали осторонь і криничанці. Боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою всіх і кожного.
Подвиги земляків-криничанців і, зокрема, загиблих у зоні АТО, золотими літерами увійдуть в історію району.
Тож щира вдячність кожному захиснику Вітчизни за вірність Присязі, за служіння Україні, за її жертовний захист.
Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю і прикладом для майбутніх поколінь.
Вічна пам’ять нашим воїнам, які полягли за свободу і незалежність країни. Слава нашим героям! Слава Україні!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор