www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Гідно відслужив солдат
Версія для друку Написати листа

Старший солдат Володимир Серветник із с. Маломихайлівка, який був мобілізований на строкову військову службу під час весняного призову-2017, гідно пройшов півторарічну службу в Окремому Київському полку Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького - елітній військовій частині держави.
Щодня, розповідає він, була стройова підготовка та фізичне навантаження. І загалом армія допомагає кожному військовослужбовцю стати сильнішим – і морально, і фізично, бо особлива увага приділяється там саме військово-фізичній підготовці. А дисципліна, як кажуть, душа армії.
Володимир зустрів там справжніх друзів, які готові були підставити плече в будь-який момент дня і ночі.
Родина юнака-військовослужбовця навесні минулого року побувала на Військовій присязі, організація якої була особливою урочистістю, адже до військовослужбовців звернувся особисто Президент України Петро Олексійович Порошенко, який чітко окреслив мету та цілі служби. У його привітанні прозвучали тоді слова: «Миру вам!» Всі присутні надали цим словам особливого значення, адже нашим співвітчизникам так хочеться мирного неба над усією Україною.
За період служби Володимир навчився вміло володіти бо­йовою технікою та озб­роєн­ням, адже увесь час від­зна­чався зразковою військо­вою службою, з повагою ставився до старших за зва­н­­ням, шанував честь і
гід­ність то­варишів по службі, до­тримувався правил військо­вої ввічливості, поведінки та вій­сь­кового вітання. Цим са­мим завоював повагу команди­рів та товаришів до себе. Ви­сокий рівень самодисципліни та само­організованості доз­во­ляли йому ефективно вико­ну­вати свої військові та бойові обо­в’яз­ки.
Саме та­кими військовослуж­бов­­ця­ми пи­шається Президентський полк - ця елітна військова частина держави.
В День незалежності України на військовому параді Володимир крокував по Хрещатику у складі Президентського полку і був удостоєний медалі Президента України «Учасник військового параду на честь Дня незалежності України».
Від командування військового підрозділу за зразкову службу, старанність та наполегливість у вивченні військової справи, високі показники в бойовій та професійній підготовці був удостоєний ряду грамот та подяк.
Коли Володимир Серветник перебував у відпустці, його запрошували на оперативну нараду в Криничанську райдержадміністрацію, де перед керівним складом району постав цей юнак – стрункий, підтягнутий, рішучий, благочестивий, гарний захисник держави, ім’я якій - Україна.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч вручив йому Подяку за сумлінне виконання війсь­кового обов’язку перед Батьків­щиною, зразкову службу, вірність військовій Присязі, досягнення високих показників
у військовій та бойовій підготовці, докладання особистих зусиль для примноження військової доблесті держави та авторитету Збройних Сил України.
Старший солдат Серветник висловив щирі слова вдячності та завірив, що свій обов’язок перед Батьківщиною і далі буде виконувати з усією відповідальністю та наполегливістю.
Потиснув руку Володимиру тоді і військовий комісар Криничанського районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін.
Днями Володимир Серветник уже демобілізувався. Батькам Івану Володимировичу та Ларисі Володимирівні привіз Лист від командира військової частини А0222, де висловлені слова вдячності за виховання сина – справжнього патріота й захисника незалежної держави, який за час проходження служби проявив наполегливість та сумлінність при виконанні службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, вірність справі та традиціям війська і запевнив, що відповідальна життєва позиція забезпечить йому і надалі пошану та вдячність людей і батьки ще не раз пишатимуться своїм сином.
Привітно зустріли Володимира в Криничанському райвійськкоматі, побажали активної життєвої позиції, здійснення мрій та задумів, щоб успішно знайшов своє місце у сучасному житті.
Є впевненість, що служба в армії у наш час стає престижною і молоді люди, які її проходять, матимуть особливу шану і повагу в суспільстві.
Україна має багаторічну історію, в яку вкарбовані бойові і трудові традиції. І коли мова йде про бойові традиції, це не означає, що треба обов’язково воювати. До бойових традицій відноситься зміцнення наших Збройних Сил, урочисте прийняття Присяги, здобуття навичок бойового мистецтва, участь військовослужбовців у заходах з нагоди державних дат календаря, проводи юнаків на службу, а це почесно, гідно і благородно.
Нехай успішно проходять службу у лавах Збройних Сил України всі наші земляки-криничанці, належним чином виконують свій почесний обов’язок і перебування в армії надає їм впевненості, мужності, підвищення фізичного стану, самостійності, дисциплінованості, наполегливості й повертаються додому живими, здоровими, мужніми та загартованими, щоб гордився ними наш рідний край!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор