www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
СКОРБОТА: Пішла з життя ветеран сільськогосподарської праці, колишня доярка колгоспу «Україна», удостоєна високого і почесного звання «Мати-героїня» 95-річна Віра Семенівна Мирошниченко із с. Червоноіванівка Криничанського району.
Версія для друку Написати листа

12.12.1923р. – 10.06.2019р.

10 червня 2019 року пішла з життя ветеран сільськогосподарської праці, колишня доярка колгоспу «Україна», удостоєна високого і почесного звання «Мати-героїня» 95-річна ВІРА СЕМЕНІВНА МИРОШНИЧЕНКО із с. Червоноіванівка.
Народилася вона 12 грудня 1923 року у багатодітній родині Семена Васильовича та Олександри Леонтіївни Горбатків, де виховувалося п’ятеро дітей – два її брати Володимир і Микола та дві сестри Галина і Катерина.
Тато-фронтовик загинув смертю хоробрих у Другу світову війну. Родина отримала похоронки також на його синів, братів Віри Семенівни Володимира та Миколу.
У післявоєнному 1946 році Віра Семенівна поєднала свою долю з Іваном Кириловичем Мирошниченком. Разом створили багатодітну родину, в якій виховувалися діти Людмила, Жанна, Георгій, Олександр та Віктор.
Всі вони стали гідними громадянами України, працювали на благо держави і нині вже перебувають на заслуженому відпочинку.
Віра Семенівна – ветеран сільськогосподарської праці. Впродовж 20 років працювала дояркою в колгоспі «Україна», відзначалася надзвичайною сумлінністю та відповідальністю в роботі.
Після виходу на пенсію підсобила своєму чоловікові-бджоляреві на пасіці і добре опанувала цю справу. До 93-річного віку ще порядкувала біля власних бджіл, навчала синів. І всі три тепер вони бджолярі й не уявляють свого життя без цієї справи.
Люблячий і турботливий чоловік Іван Кирилович передчасно, 38 років тому, пішов із життя.
Указом Президента України № 409/2017 від 07.12.2017 року за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Віра Семенівна була удостоєна високого і почесного звання «Мати-героїня».
Її донька Жанна трудилася, як і мама, дояркою в колгоспі «Україна» і за високі надої молока була удостоєна ордена Трудового Червоного Прапора.
Наймолодший син Віри Семенівни, відомий в районі як Віктор Іванович Мирошниченко, на часі є депутатом районної ради, бере активну участь у суспільно-політичному житті Криничанського району, очолює штаб районного козацького полку. Йому, його сім’ї та всій великій родині Мирошниченків висловлюю щирі співчуття з приводу непоправної втрати.
Ім’я цієї людини щирої душі та світлого розуму назавжди залишиться в серцях земляків.

Вічна їй пам’ять та безмежна вдячність за добрі
справи, зроблені в житті!
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор