www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Семінар з питань проведення закупівель у системі Prozorro відбувся в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації відбувся семінар з питань проведення закупівель у системі Prozorro під головуванням заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець.
Участь у семінарі взяли бухгалтери бюджетних установ та сільських і селищних рад району.
Завітав на даний семінар представник громадської організації «Платформа громадський контроль» Денис Олегович Баранець, який детально зупинився на питаннях закупівель, що здійснюються відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», а також акцентував увагу на питання здійснення допорогових закупівель через електронну систему Prozorro.
Фахівець детально зупинився на найбільш поширених помилках, що допускаються у ході проведення закупівель, дав вичерпні відповіді на запитання, які поступили від учасників семінару.
Заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець подякувала Денису Олеговичу за участь у даному семінарі, донесення важливої інформації до бухгалтерів, які безпосередньо працюють у системі Prozorro, та наголосила присутнім на необхідності суворого дотримання чинного законодавства у даній сфері.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор