www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем пам’яті та примирення та 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні від першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олега Миколайовича Кужмана
Версія для друку Написати листа


Дорогі ветерани!
Шановні мешканці Дніпропетровщини!

Щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Це особливий для кожного день, коли ми вклоняємося пам’яті загиблих, вшановуємо наших визволителів. У кожній сім’ї - свій літопис воєнного лихоліття і, як найбільшу святиню, зберігають фронтові листи, воєнні фотокартки, спогади про своїх рідних і близьких, чия доля була пов’язана з війною.
Висловлюю сердечну подяку ветеранам. Всім, хто воював на фронтах, боровся з ворогом у партизанських загонах, чинив опір у підпіллі, не скорився у концтаборах, працював заради перемоги в тилу. Всім, хто безстрашно піднімався в атаку і бився до останнього заради миру і щастя наступних поколінь.
Поряд з чоловіками на фронті були жінки. Снайпери, зв’язкові, розвідниці, льотчиці. Жінкам на війні вдвічі важче. Незважаючи на це, вони мужньо переносили бойові будні, адже у війни не буває вихідних і свят. Ризикуючи власним життям, під кулями виносили на своїх тендітних жіночих плечах поранених. Рятували їм життя у медсанбатах і госпіталях. Вселяли віру у Перемогу.
Війна обпалила своїм чорним крилом долю мільйонів солдатських матерів і дружин. Всіх, хто проводжав на фронт і вірно чекав. Самотужки піднімав дітей і тяжко працював.
74 роки тому стихли останні постріли найжорстокішої війни ХХ століття. Пам’ять про неї у наших серцях. Ця пам’ять жива, поки ми розповідаємо молоді про ратний подвиг дідів-прадідів, дивимося документальні кадри воєнної кінохроніки, несемо квіти до солдатських могил.
Нехай завжди над нами буде мирне небо! Одвічною і безмежною є наша вдячність і шана визволителям!
З повагою
О.М. КУЖМАН,
перший заступник голови Дніпропетровської
обласної державної адміністрації,
депутат обласної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор