www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено робочу нараду з сільськими та селищними головами
Версія для друку Написати листа

19 листопада 2018 року в Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького та за участю заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець проведено робочу нараду з сільськими та селищними головами, де розглянуто ряд актуальних питань.
Зокрема, Олег Петрович Карнацький зупинився на питаннях осіннього призову-2018 на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», зазначив, що тримає їх на особистому контролі, акцентував увагу сільських та селищних голів на актуальність роботи з молодими людьми призовного віку.
Начальник Криничанського відділення енергозбуту Тетяна Леонідівна Нестеренко надала присутнім роз’яснення щодо заяви-приєднання до умов договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, зокрема, зупинилася на питаннях дії спрощеної процедури приєднання до договорів, скориставшись одним із наступних способів: продовжити споживати електроенергію в звичному режимі або сплатити рахунок від ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» або підписати та направити електропостачальнику та оператору системи заяви на приєднання до відповідних договорів.
Державний реєстратор Радмила Анатоліївна Глущенко зупинилася на питаннях державної реєстрації фізичних та юридичних осіб та нерухомого майна.
Начальник відділу Держгеокадастру у Криничанському районі Ігор Григорович Литовченко поінформував присутніх стосовно нормативної бази щодо встановлення меж населених пунктів та поновлення чи розробки технічної документації на землю.
Заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, начальник управління Державної казначейської служби України у Криничанському районі Ірина Володимирівна Юревич та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Іванівна Назаренко зупинилися на питаннях забезпечення планових бюджетних показників сільськими та селищними радами, зокрема, звернули увагу на завершення бюджетного року.
В цілому робоча нарада з сільськими та селищними головами пройшла в діловій, конструктивній обстановці.
Крім вище зазначених, піднімалися ряд інших питань життєдіяльності територіальних громад на даному етапі, дано вичерпні відповіді на актуальні, злободенні питання.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор