www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

19 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови Криничанської райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, хід опалювального періоду 2018-2019 р.р., стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, хід осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», підготовку до відзначення в районі Дня Гідності та Свободи та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Петрович Карнацький проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин, а також відзначив належний рівень проведення районних урочистостей з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Олег Петрович Карнацький зазначив, що питання проведення осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» тримає на особистому контролі і в районі забезпечується належна координація зусиль різних структур в даному плані.
Начальнику 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Михайлу Івановичу Тарасенку дано доручення тримати на контролі питання забезпечення належного технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання в територіальних громадах району.
Начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій доручено тримати на постійному контролі заходи із забезпечення опалювального періоду 2018-2019 р.р., звернувши першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Тож було звернуто увагу головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Арнодіка Камойовича Каграманяна та головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяни Іванівни Здохленко на необхідність забезпечення необхідного температурного режиму в очолюваних ними закладах та створення належних умов для перебування в них медичного персоналу та пацієнтів.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку доручено тримати на постійному контролі питання призначення субсидій домогосподарствам на житлово-комунальні послуги.
Підсумовуючи оперативну нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор