www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 20 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській РДА відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького 13.06.2018 року відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
На засіданні комісії розглядалися питання щодо перебування окремих осіб/сімей Криничанського району на обліку Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також зняття з обліку осіб/сімей, як таких що мінімізували свої складні життєві обставини.
За результатами розгляду справ сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах було вирішено взяти під соціальний супровід Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді родини із с.Рогівське та с.Катеринопіль. Причини взяття - це вживання алкогольних напоїв батьками, неналежне виконання своїх батьківських обов’язків, незадовільний стан помешкань в яких проживають родини. У випадку відсутності будь-яких змін протягом тижня, опікунським радам відповідних сільських рад надані вказівки на збір документів на позбавлення батьківських прав родин із вказаних селищ.
Також було вирішено взяти під соціальний супровід родину з с.Зелений Кут, у якій був зареєстрований факт жорстокого поводження над дитиною (у вигляді психологічного насильства), та тимчасово зупинити розгляд заяви матері на позбавлення її батьківських прав відносно доньки.
Члени комісії взяли активну участь у обговоренні всіх питань, які розглядалися, вирішили і надалі тісно співпрацювати в питаннях виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Голова комісії наголосив неухильно дотримуватись постанови Кабінету Міністрів України № 896 від 21.11.2013 року “Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”.

В.о.директора Криничанського Столярчук А.О.
районного ЦСССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор