www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Друге місце у Всеукраїнському конкурсі фото- та відео робіт «Україна та НАТО» посіла учениця Криничанської СЗШ №1 з Криничанського району Анна Глущенко
Версія для друку Написати листа

Талановиті учні Криничанської СЗШ №1 постійно беруть участь у різноманітних літературних, мистецьких конкурсах, конкурсах з інформаційних технологій, в конкурсах-захисті науково-дослідницьких робіт та інших.
Це сприяє активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, активному залученню юнаків та дівчат до кращих здобутків національної культури, збереженню та розвитку інтелектуального потенціалу України, державній підтримці талановитої молоді та творчої праці педагогів.
Десятикласниця Криничанської СЗШ №1 Анна Глущенко вже неодноразово брала участь у різноманітних конкурсах, де максимально випробовувала свої знання і здібності, розкривала власний творчий потенціал.
Вона долучалася до Всеукраїнських конкурсів «Діти. Медіа. Мир» та «Діти. Медіа. Світ», зокрема, взяла участь у номінаціях «Колаж», де посіла друге місце.
Успішно справилася із завданнями на Третьому міжнародному конкурсі есе та рецензій на заданий фільм «По ту сторону екрану» в номінації «Рецензія на фільм «400 ударів» режисера Ф. Трюффо, де виборола третє місце.
Останньою перлиною досягнень дівчини була участь у Всеукраїнському конкурсі фото- та відео робіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», який проводився на території України, а організаторами Конкурсу були Посольство Литовської Республіки в Україні, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України та інших організацій і відомств.
Основними цілями і завданнями даного Конкурсу передбачалося залучення дітей та молоді до ознайомлення з історією, сучасністю та цінностями Організації Північноатлантичного договору (НАТО), сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО, привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.
На фінал конкурсу надійшло понад 550 робіт. Друге місце у номінації «Відеоролик» на цьому Конкурсі виборола саме Анна Глущенко з Криничанської СЗШ №1. Нагородження переможців відбулося у малій залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка.
Нехай такі заслужені перемоги наших талановитих дітей на Всеукраїнських конкурсах відкривають перед молодим поколінням нові обрії пізнання, а педагогам приносять задоволення від результатів своїх зусиль!
Зичимо сміливості й упевненості в собі, захопливих відкриттів та яскравих перемог нашим талановитим юнакам і дівчатам Криничанщини!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор