www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України відбулися на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

30 вересня 2019 року значима, актуальна, хвилююча подія відбулася в Криничанській райдержадміністрації - урочисті проводи першої команди призовників району до лав ЗСУ та інших військових формувань.
На строкову службу ідуть юнаки, яким підійшов час розпрощатися з домашніми звичками і присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників.
Серед них: Олег Куц (с. Одарівка), Богдан Куриляк (с. Дружба), Віталій Мирошниченко (с. Червоноіванівка), Руслан Похільченко (смт Божедарівка), Андрій Башко та Андрій Високопоясний (с. Червоний Яр), Ярослав Шаповал (с. Затишне), Вадим Словесний (с. Зоря), Віталій Богомаз (с. Улянівка), Костянтин Зірченко (с. Гуляйполе) та Микола Судак (с. Українка), який іде на службу до Окремого Київського полку Президента України.
Служба в армії стає престижною і молоді люди, які її проходитимуть, матимуть особливу шану і повагу в суспільстві.
Україна має багаторічну історію, в яку вкарбовані бойові і трудові традиції. І коли мова йде про бойові традиції, це не означає, що треба обов’язково воювати. До бойових традицій відносяться зміцнення наших Збройних Сил, вшанування знаменних дат в їх історії, урочисті проводи юнаків на службу, а це почесно, гідно і благородно.
У найближчий час наші юнаки-призовники потраплять до військових частин, одягнуть військову форму та виконуватимуть почесний обов’язок перед Україною.
Настане день, коли вони приймуть Присягу на вірність Батьківщині. Перед строєм своїх товаришів і командирів, під бойовим стягом частини, де служитимуть, промовлять слова: «Я, громадянин України…» Ця урочиста мить залишиться в їх пам’яті на все життя.
На районному заході з привітальним словом до них звернулися виконуючий обов’язки голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, заступник начальника Криничанського відділення поліції Віктор Володимирович Мирошниченко, отаман та начальник штабу Криничанського козацького полку Анатолій Іванович Тіткін та Віктор Іванович Мирошниченко, які зазначили, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловили свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану, побажали самостійності, дисциплінованості, наполегливості, успіхів у строковій службі, щоб повернулися до рідних домівок живими і здоровими, мужніми та загартованими і батьки по-справжньому гордилися своїми синами. Кожному призовнику було вручено подарунок.
Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви, ієрей Віталій Савко благословив новобранців на успішну службу та щасливу долю, побажав хлопцям витримки, мужності, сміливості, почуття високої відповідальності, свідомості та гордості за доручену військову справу і щоб полум’я молодих сердець та душевне багатство присвятили служінню державі та Українському народу.
Цього дня відбулося засідання призовної комісії, де кожному призовнику було вручено повістку.
Нехай успішно проходить строкова служба цих молодих людей, здійснюються всі їхні мрії та побажання і гордиться ними Криничанщина!


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор