www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
У всіх Масляна, а у Криничках свято КОЛОДІЯ!
Версія для друку Написати листа


У Криничанському районі пам'ятають наші традиції. 24 лютого відповідно до розпорядження голови районної ради Кобзар Н.С. на центральній площі смт Кринички (поблизу Будинку побуту) відбувся ярмарок з продажу сільськогосподарської та іншої продукції. Криничанці та гості району мали можливість придбати якісні продовольчі товари місцевих виробників по цінам, нижчим від ринкових. У програмі були конкурс вареників, народні гуляння та святковий концерт.
Всі учасники конкурсу Вареників отримали гарні призи з Опішнянського посуду завдяки допомозі та підтримці народного депутата Дідича В.В. та ГО «Золоті Леви Чорної Сотні». Свято пройшло весело, колоритно в справжньому Українському стилі.
Привітали колективи «Криничанського районного Будинку культури» з присвоєнням звання «Народний» («Зразковий») аматорський колектив аматорський вокальний ансамбль «Надія» та Зразковий аматорський колектив дитячий вокальний ансамбль «Веселі нотки».
Під час заходу було врученно сертифікати на отримання комп’ютерної техніки, багатофункціонального пристрою, медіапроектора в рамках проекту
«Сучасна сільська бібліотека – центр місцевих комунікацій та ініціатив».

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор