www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В смт Кринички урочисто піднято Державний Прапор України з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України
Версія для друку Написати листа

23 серпня 2019 року в смт Кринички біля приміщення 65-ї ДРПЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та Криничанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області урочисто піднято Державний Прапор України з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.
Участь у заході взяли: керівництво райдержадміністрації, районної ради, представники трудових колективів райцентру, громадськість, молодь.
З давніх-давен прапор символізував єдність земель та племен, консолідував міста і краї в державу, а людей - в націю.
Під прапором українці йшли до проголошення самостійності, до перемоги, це стяг миролюбства.
І тепер незалежність та територіальну цілісність держави під Прапором України наші бійці захищають зі зброєю в руках на сході держави.
І гордість наповнює нас, коли майорить український жовто-блакитний стяг над звільненими містами та населеними пунктами на сході України!
А як хвилююче, коли під час нагородження українських спортсменів на Олімпійських чи Паралімпійських іграх піднімається Державний Прапор України та виконується Державний Гімн!
Державний Прапор є символом країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення, однією з найвищих і шанованих святинь.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор