www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Поповнено лави Криничанського козацького полку
Версія для друку Написати листа

Історія кожного народу має свої символи і атрибути. До народних символів України відносяться славні сторінки козацької доби.
14.06.2019 року в урочистій обстановці в «Козацькій вечері» в смт Кринички відбулося поповнення лав Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська.
Цього разу в козацькі лави вступили козачки: директор Биківського НВК Марина Миколаївна Алтухова, директор Катеринопільської ПШС Галина Олексіївна Мамалига, директор Зорянської ПШС Олена Петрівна Бабіченко та помічник нотаріуса з м. Дніпро Тетяна Юріївна Ковалевська.
Церемонія прийому відбулася з дотриманням всіх козацьких атрибутів. Козачки дали клятву ніколи не зрадити українському козацтву, відстоювати споконвічні цінності українського народу, якими є духовність та патріотизм, виконувати Закони України і власним життєвим прикладом, своїми вчинками та словами сприяти відродженню у співвітчизників та молоді поваги до козацтва.
Місію прийому виконали почесні гості – головний отаман та начальник штабу Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська Валерій Петрович Іващенко та Вячеслав Володимирович Коляда разом з головним отаманом та начальником штабу Криничанського козацького полку Анатолієм Івановичем Тіткіним і Віктором Івановичем Мирошниченком.
А Благочинний Криничанського району, настоятель Єдиної Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Віталій Савко
провів обряд посвяти у козаки, благословив представниць сучасної козацької доби на добрі справи в ім’я сучасної, незалежної, демократичної України.
Участь у заході взяв голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, який привітав нове поповнення козацьких лав та наголосив на необхідності відродження кращих національних традицій козацької доби в ім’я великої української нації, гідної зайняти достойне місце у світовій спільноті.
Долучилися до проведення даного заходу також начальник управління соціального захисту населення Криничанської райдержадміністрації Василь Іванович Миколайчук, Затишнянський сільський голова Олександр Васильович Бугай, Преображенський сільський голова Василь Іванович Шова, директор Теплівського НВК Юрій Степанович Ставко та радник отамана Криничанського козацького полку Сергій Іванович Ганжа.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор