www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 16 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
СКОРБОТА: В силу трагічних обставин передчасно пішов із життя директор СТОВ “Карат Плюс” Криничанського району, депутат районної ради УІІ скликання Олександр Федорович Грушка
Версія для друку Написати листа


Криничанська районна державна адміністрація, відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації глибоко сумують з приводу передчасної смерті в силу трагічних обставин директора СТОВ “Карат Плюс” Криничанського району, депутата районної ради УІІ скликання

ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРОВИЧА ГРУШКИ,

який впродовж 18 років на чолі СТОВ “Карат Плюс” зарекомендував себе як грамотний, відповідальний, з високою професійною компетентністю керівник, наділений неабиякими організаторськими здібностями.
Він постійно добивався високих показників у вирощуванні сільськогосподарських культур, підвищував свої професійні знання у відповідності з вимогами сучасності.
Особливу увагу приділяв підвищенню культури землеробства, впровадженню передових технологій та використанню насіння високоврожайних сортів та гібридів.
Удостоєний трудової відзнаки Міністерства аграрної політики України “Знак Пошани”, нагрудного знака Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної ради «За розвиток регіону», численних грамот і подяк.
Наші щирі співчуття його рідним та близьким.
Нехай ім’я цієї людини гідно увійде в історію трудової слави Криничанського району.
Вічний спокій світлій його душі.
Зі щирими співчуттями
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради

Ю.Ю. ГРОМИК,
начальник відділу агропромислового
розвитку райдержадміністрації

В.В. СТРЕЛЬЦОВ,
голова райкому профспілки працівників АПКВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор