www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робочу нараду з головами об’єднаних громад проведено в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з головами об’єднаних громад: Криничанської - Ігорем Федоровичем Лісовим, Аульської – Ігорем Миколайовичем Дракою та Божедарівської - Володимиром Івановичем Дерком.
Участь у зібранні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко, головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко та головний лікар КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнольд Камойович Каграманян.
Розглядалися актуальні питання забезпечення життєдіяльності об’єднаних громад, зокрема, акцентувалася увага на необхідність виконання бюджетів, використання субвенцій державного бюджету, своєчасності та повноти фінансування закладів освіти, охорони здоров’я та культури як в ОТГ, так і в цілому по району.
Особлива увага приділялася питанням збереження мережі бюджетних закладів, забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та сплати за спожиті енергоносії.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко звернулася до голів об’єднаних громад з проханням налагодження дієвої співпраці органів місцевого самоврядування з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та закладами освіти на місцях.
Аналогічно про необхідність співпраці органів місцевого самоврядування із закладами охорони здоров’я говорила головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч закликав присутніх нести спільну відповідальність за вирішення проблем, які назрівають у громадах, адже найголовнішим результатом роботи влади є позитивне вирішення проблем людей.
Присутнім на засіданні робочої групи дано вичерпні відповіді на підняті питання, а також дано відповідні доручення з тих чи інших напрямків діяльності.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор