www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 25 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Привітання дитячому будинку сімейного типу Черевко Олени Олександрівни з отриманою перемогою в номінації «Господарі року» на 10-му щорічному фестивалі «Різдвяні зустрічі» від Криничанської райдержадміністрації та Криничанського районного ЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Фестиваль «Різдвяні зустрічі», який щорічно завдяки благодійних внесків приватних осіб і компаній проводить благодійний фонд «Помагаєм» збирає родини, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Мета фестивалю - відзначити успіхи і досягнення сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; зміцнити в дітей-сиріт гордість за свою сім'ю; показати позитивні приклади в вихованні прийомних дітей і популяризувати усиновлення і опіку.
Фестиваль пройшов у 10-й раз на базі Дніпровського Палацу дітей та юнацтва. На цей раз в ньому взяли участь 70 сімей, в яких виховується понад 400 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з різних куточків Дніпропетровської області. Це близько 22% дітей з прийомних сімей дитячих будинків сімейного типу, які є в нашій області.
Після ігор з аніматорами та майстер-класів традиційно пройшло нагородження 10 сімей в різних номінаціях, а саме: «Сім’я року»; «Спортивна родина року»; «Милосердя року»; «Артистичність року»; « Господарі року»; « Відкриття року»; «Умілі ручки»; «Золота ліра»; «IQ року»; « Мандрівники року». Журі фестивалю, до складу якого входять досвідчені прийомні батьки та батьки-вихователі, керуючись рекомендаціями відповідних Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначили сім'ї Дніпропетровської області, які продемонстрували видатні успіхи в різних сферах за підсумками минулого року.
Участь у фестивалі та перемогу в номінації «Господарі року» від Криничанського району отримав дитячий будинок сімейного типу Черевко Олени Олександрівни із с. Маломихайлівка, в якому виховується 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І недаремно, родина має власне велике господарство, птиці 300 голів, кролів, свиней, кіз, власну пасіку та великий город.
Любов до праці, ведення домашнього господарства, вирощування городини прищеплювали батьки Олени Олександрівни, які були колгоспниками.
Всьому, що навчили батьки Олену Олександрівну, вона вчить і своїх дітей. Діти-вихованці разом з мамою ведуть домашнє господарство, насипають корм тваринам, напувають їх водою, носять сіно,травичку. Влітку, восени дітвора є справжніми пастухами, випасають домашніх тварин.
Також родина разом вирощує городину, оскільки піклується про здорове харчування. У їхньому домі завжди наварено й напечено. Хто б не завітав у родину, всіх тут радо зустрічають і пригощають чаєм та печивом. Діти у родині дружні та веселі.
Криничанська райдержадміністрація та районний ЦСССДМ вітають дитячий будинок сімейного типу Олени Олександрівни Черевко з отриманою перемогою, бажають наснаги, сімейного затишку, щастя, радості нових перемог.
Нехай Ваші вмілі руки, мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять любов до праці, до всього прекрасного, до життя!

О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради

А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського
районного ЦСССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор