www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Зустріч з учнями Степанівського НВК
Версія для друку Написати листа

01 лютого 2017 року інспекторський склад Криничанського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом з особовим складом 65 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітав на зустріч до учнів Степанівського НВК.
Під час зустрічі з учнями 11 класу рятувальники розповіли про навчальні заклади Цивільного захисту України, основні вимоги під час відбору на службу та роздали інформаційні листівки про Національний Університет цивільного захисту України.
Також зустрілися з учнями 5 та 9 класу з метою попередження травмування та загибелі дітей на пожежах, розповіли про основні правила безпеки які потрібно знати та дотримуватися в побуті під час використання газового чи пічного опалення. Нагадали номер телефону для виклику чергового караулу у разі пожежі. Також нагадали основні правила безпеки під час знаходження вибухонебезпечних предметів часів ВВВ, що трапляються в нас час на території району.
Вручили пам'ятки з правилами поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів та різними їх видами, щоб учні ознайомилися і в разі знаходження, відразу викликали “Службу порятунку”.


Головний інспектор Криничанського РС ГУ
ДСНС України у Дніпропетровській області
майор служби ЦЗ Ю.В. Мурлян
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор