www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Престижні справи боксерського клубу с. Українка
Версія для друку Написати листа

Одним з пріоритетних напрямків діяльності голови Криничанської райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча є підтримка розвитку фізкультури і спорту в районі, пропаганда здорового способу життя.
Першим закладом, який він відвідав, перебуваючи на чолі органів виконавчої влади району, був боксерський клуб «Ринг» у с. Українка.
Керівник райдержадміністрації по-справжньому перейнявся успіхами і досягненнями вихованців клубу, забезпечив всіляку підтримку цього виду спорту, яким юні боксери вже приносять гідну спортивну славу Криничанському району.
Вже 8 років поспіль діє в с. Українка цей відомий на теренах району боксерський клуб і займаються в ньому ті, хто по-справжньому полюбив чудовий, захоплюючий вид спорту – бокс.
Клуб «Ринг» в Українці добре обладнаний і є все необхідне для того, щоб тренування проходили на належному рівні.
У цьому велика заслуга радника голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів та розвитку фізкультури і спорту Олександра Володимировича Кореня, який з перших днів існування клубу, ще з 2010 року, займається меценатством. Постійно дбає про облаштування клубу, відрядження хлопців для участі у змаганнях, нагородження та заохочення сильних, спритних і вольових юнаків за призові місця у змаганнях.
Тут постійно тренуються школярі віком від 6 до 16 років та дорослі до 27 років. А результати тренувань наяву: призові місця, грамоти, подяки, кубки, медалі. Інакше і бути не може.
Нещодавно вихованець даної секції Єгор Прокоф’єв взяв участь у змаганнях з козацького двобою у м. Київ, де завоював перше місце, а Євген Напрасний посів друге місце у змаганнях з боксу в чемпіонаті України у м. Покровськ Донецької області.
Привітати юних чемпіонів завітали до боксерського клубу радник голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів та розвитку фізкультури і спорту Олександр Володимирович Корень, отаман Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, генерал козацтва Анатолій Іванович Тіткін, начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, Аулівський селищний голова Ігор Миколайович Драка, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Аулівської селищної ради Вадим Миколайович Задорожній, спонсор клубу - голова фермерського господарства «Алігатор» Олександр Володимирович Дорошенко та Благочинний Криничанського району, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату, ієрей отець Віталій Савко, які побажали юній зміні вагомих успіхів у навчанні, фізичній підготовці, нових горизонтів пізнання себе і світу, незрадливої любові до боксу, сміливості та блискавичних перемог у змаганнях на різних рівнях.
Олександр Володимирович Корень вручив юним боксерам Подяки голови райдержадміністрації за відданість справі, наполегливість у тренуваннях, цілеспрямованість та волю до перемоги, примноження спортивної слави Криничанщини.
Ігор Миколайович Драка удостоїв Подяки селищного голови батьків Єгора Прокоф’єва та Євгена Напрасного за належний рівень виховання, батьківське піклування та створення належних умов для фізичного розвитку дітей.
Анатолій Іванович Тіткін та Віктор Іванович Мирошниченко відзначили Подяками від Криничанського козацького полку тренера боксерського клубу с. Українка Вадима Валерійовича Бурбигу за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, пропаганду козацьких традицій, високу професійну майстерність, докладання зусиль до відмінної спортивної підготовки вихованців секції боксу, популяризацію спортивно-масової роботи на теренах Криничанщини, а також спонсора боксерського клубу - голову фермерського господарства «Алігатор» Олександра Володимировича Дорошенка за благодійність, пропаганду козацьких традицій, вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту, підтримку починань ентузіастів спорту, пропаганду здорового способу життя серед школярів та молоді Криничанщини.
До речі, Олександр Володимирович Дорошенко прибув до боксерського клубу з вагомими подарунками - боксерським обмундируванням та грошовою винагородою для обох юних боксерів – переможців вище зазначених змагань.
А отець Віталій благословив вихованців боксерського клубу на добрі справи заради примноження спортивної слави Криничанщини та освятив зал для тренувань та боксерський ринг.
Щиро дякували гостям цього вечора батьки боксерів за турботу про їхніх дітей, підтримку діяльності боксерського клубу та розвитку фізкультури і спорту на теренах Криничанщини.
Нехай наші юні боксери постійно отримують радість і задоволення від захоплень улюбленою справою та досягають вагомих успіхів у своїх боксерських кар’єрах!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор