www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня від першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олега Миколайовича Кужмана
Версія для друку Написати листа


ДОРОГІ ЖІНКИ КРИНИЧАНЩИНИ!

Все найкраще в світі від вас. Любов і ніжність, добро і мудрість, тепло і радість. Крізь все життя кожен з нас проносить перший мамин дотик, її лагідні руки, її одвічну материнську любов. Ви даруєте життя, піклуєтесь про дітей, онуків і правнуків, - вдень і вночі, не маючи на те вихідних. Материнське серце, сповнене добра і надії, завжди все відчуває, розуміє і прощає. Мама – найвище звання на Землі.
Ваше свято, дорогі жінки, відзначають на початку весни. Коли пробуджується не лише природа, а і наші сподівання на краще. Ви надихаєте нас, чоловіків, робити все задля цього і працюєте поряд з нами. Саме ви створюєте доброзичливу атмосферу на роботі, затишок вдома, саме ви даруєте гарний настрій і надихаєте на добро. За це вам щира вдячність і повага.
Щиро бажаю усім вам бути щасливими долею своїх дітей і рідних. Відчувати щодня наше надійне чоловіче плече і підтримку. Нехай вічною буде ваша материнська любов, краса і чарівність. Нехай щире кохання зігріває і оберігає всіх вас. Нехай весна дарує вам світлу надію і посмішки. Зі святом, дорогі жінки!
З повагою
О.М. КУЖМАН,
перший заступник голови
Дніпропетровської облдержадміністрації,
депутат Дніпропетровської обласної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор