www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Рівень заборгованості по лікарняних
Версія для друку Написати листа

Рівень заборгованості по лікарняних сягнув 1,3 млрд грн


КИЇВ. 12 червня. УНН. Рівень заборгованості по лікарняних сягнув 1,3 млрд грн, над погашенням якої наразі працює уряд. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.
"Понад план понад 7 млрд грн надійшло від єдиного соціального внеску. В результаті Пенсійний фонд повністю виконує свій бюджет, навіть з невеличким профіцитом, і Фонд соціального страхування, який отримав понад 700 млн грн понад плану коштів має заборгованість 1,3 млрд грн. Ми побачили зловживання і запропонували вжити заходів щодо тих регіональних керівників, які це допустили, запропонували посилити контроль і перевірки обґрунтованості видачі лікарняних… Погасити борги і виплатити лікарняні – ми це зробимо", - зазначив прем’єр.

За його словами, проблема із заборгованістю була спровокована тим, що кількість виданих лікарняних листків в окремих областях раптово збільшилась на 40-50% через те, що на цілому ряді підприємств в січні до 40% штатних працівників "були відправлені роботодавцем на лікарняні" – очевидно, щоб не платити з власної кишені людям за простій підприємства.
При цьому він додав, що у ситуації з видачею лікарняних має місце фальсифікація документів.

"Зараз ми вживаємо деяких заходів для того, щоб цю проблему вирішити. У нас є механізми", - додав Рева. При цьому він наголосив, що вирішення проблеми із заборгованістю затримується ще й через неефективність дій керівництва Фонду соціального страхування.

Нагадаємо, ще у квітні
УНН повідомляв, що Фонд соціального страхування вже накопичив борг у 1,6 млрд грн по виплаті лікарняних і затримує виплати по кілька тижнів.
Джерело: УНН
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор