www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 15 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Роз’яснення НАДС
Версія для друку Написати листа

ОЦІНЮВАННЯ 2018

Міжрегіональне управління НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях інформує, що з 1 жовтня 2018 року розпочалася процедура оцінювання державних службовців.
У зв’язку з цим Національне агентство України з питань державної служби підготувало серію роз’яснювальних відеоматеріалів для всіх учасників процесу оцінювання, які розміщенні на YouTube-каналі: https://www.youtube.com/channel/UCosDsJelzAlKZhGLEIRhdcw/featured.
Методологічний супровід процесу оцінювання розміщений на веб-ресурсі «Спільнота практик: сталий розвиток», який доступний за посиланням http://udl.despro.org.ua/. В розділі «Оцінювання 2018» визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» розміщена наступна інформація:
- нормативно-правова база;
- методичні рекомендації щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій Б і В, затверджені наказом НАДС від 29 серпня 2018 року № 208-18;
- презентації:
1. Оцінювання 2018: загальні положення.
2. Прийняття наказу про проведення оцінювання державних службовців.
3. Оціночна співбесіда.
4. Визначення результатів оцінювання та їх затвердження.
5. Повторне оцінювання.
- ко58-r-z.pdfнспекти відео роз’яснень щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців.
rozyasnennya_vid_24.10.2018_r._no_2-rz-oms.pdfrozyasnennya_vid_23.10.2018_r._no_1-rz-oms.pdfrozyasnennya_vid_24.10.2018_r._no_63-rz.pdf

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор