www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Проведено семінар-нараду з питань взаємодії Дніпропетровського НМЦ ПТО, ЗП(ПТ)О, громадських, профспілкових організацій, підприємств та роботодавців як ключовий напрям використання освітніх функцій профтехосвіти на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

24 жовтня 2018 року в Криничанській райдержадміністрації проведено семінар-нараду з питань взаємодії Дніпропетровського НМЦ ПТО, ЗП(ПТ)О, громадських, профспілкових організацій, підприємств та роботодавців як ключовий напрям використання освітніх функцій профтехосвіти в районі.
Участь у даному заході взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, представники Дніпропетровського НМЦ ПТО, ЗП(ПТ)О, представники Божедарівського ПТУ №71, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділів освіти ОТГ, керівники закладів освіти району, представники районного центру зайнятості.
Олег Петрович Карнацький передав вітання від голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча та зазначив, що діяльність Божедарівського ПТУ №71 постійно перебуває в центрі уваги райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, які цінують підготовку робітничих кадрів для потреб району.
Адже розвиток професійно-технічної освіти є невід’ємною ланкою системи неперервної освіти для нашої молоді, а крім того, одним з головних чинників соціально-економічного розвитку Криничанщини.
За роки діяльності училище зарекомендувало себе як авторитетний навчальний заклад району, кузня хороших кадрів для села, а основними замовниками робітничих кадрів є сільськогосподарські та промислові підприємства як державної, так і приватної форм власності. Це селянські фермерські господарства, товариства з обмеженою відповідальністю та інші.
Також було підкреслено важливість співпраці ПТУ №71 з районним центром зайнятості. Отже, зростає роль ПТУ в реалізації Регіональної програми зайнятості населення. Схвалено також профорієнтацію, яка проводиться в закладі, це - дні відкритих дверей, а також зазначено, що заклад іде в ногу з часом, працює над оновленням змісту професійно-технічної освіти, покращенням освітнього процесу, запровадженням сучасних форм та методів навчання і виховання майбутніх кваліфікованих робітників.
На семінарі-нараді йшлося про вплив можливостей методичної служби ПТО Дніпропетровщини на осучаснення соціального партнерства з органами виконавчої влади, роботодавців, громадськістю відповідно до місцевих потреб, шляхи вирішення проблем професійної орієнтації школярів та формування в них готовності до професійного самовизначення, довгострокову проектну взаємодію ПТУ-71 з органами виконавчої влади щодо забезпечення функціонування закладу, стратегію розвитку району в рамках освітніх реформ та співпрацю відділу освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації, територіальних громад з профтехучилищем відповідно до потреб ринку праці району та інше.
Долучилися до обговорення актуальних питань директор ТОВ «АФ «Вікторія» Костянтин Вікторович Петрушевський, голова СТОВ «Лада» Анатолій Іванович Тіткін та начальник штабу Криничанського козацького Полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко, які підкреслювали необхідність системної профорієнтаційної роботи зі школярами та учнівською молоддю в плані орієнтації на сільськогосподарські професії та забезпечення потреб району в кадрах для АПК.
Ряд освітян району були удостоєні Подяк навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за взаємодію з методичною службою, закладами професійно-технічної освіти, громадськими, профспілковими організаціями та роботодавцями з питань розвитку системи профорієнтації молоді та населення різних вікових категорій в Криничанському районі.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор