www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 5 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Дніпропетровськгаз влаштував екологічну акцію на околицях Дніпра
Версія для друку Написати листа

Викорчовували кущі та пні, підмітали листя та прибирали сміття. Співробітники "Дніпропетровськгазу" зібралися у мікрорайоні Самарівка, що на околиці Дніпра, на суботник. Промислова зона давно потребувала наведення порядку, поблизу кінцева зупинка маршруток та лісосмуга, які поросли хащами та утопали у брухті.

До толоки приєдналися понад 70 фахівців Дніпропетровськгазу з усієї області: Павлограду, Кам’янського, Новомосковська, Синельникове, Магдалинівки та інших населених пунктів. Робочою зоною було окреслено територію понад 9 гектарів. Спеціалісти розбились на групи: одні займалися збиранням листя та сміття, інші – рубали та пиляли сухі дерева та кущі. Відтак, до кінця роботи зібралось чимало мішків з відходами.

«Важливо, щоб наша справа не була марною, та мешканці мікрорайону й люди, які будуть приїжджати сюди, - залишали після себе чистоту. Ми зі свого боку обіцяємо регулярно підтримувати порядок, - говорить головний фахівець з експлуатаційної діяльності АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Круковець.

Незабаром у Самарівці відкриється новітній Центр навчання та розвитку АТ «Дніпропетровськгаз», в якому навчатимуться молоді фахівці компанії. Крім того, на території Самарівського управління будується завод із вироблення газорегулюючого обладнання. Завод RGC Production надасть нові робочі місця для понад 100 фахівців.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор