www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії
Версія для друку Написати листа

31.03.2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького відбулося засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
Участь у засіданні комісії взяли керівники агроформувань району, які утримують свинопоголів’я, представники об’єднаних територіальних громад, фахівці управління ветеринарної медицини в районі, управління Держспоживслужби, Криничанського ВП Кам’янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області, районного сектору ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, товариства мисливців та рибалок.
Обговорювалися заходи щодо недопущення виникнення та розповсюдження африканської чуми свиней на території Криничанського району.
Членами комісії прийнято рішення забезпечити неухильне виконання рішень НПК при Дніпропетровській облдержадміністрації.
Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації з АЧС на території Криничанського району потрібне суворе дотримання суб’єктами господарювання ветеринарно-санітарних правил, а саме:

   - Робота господарств, які утримують свинопоголів’я, в «ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ»;
   - Тваринницькі приміщення для утримання свиней повинні мати повну огорожу та мають бути облаштовані в’їзними воротами з табличками «Стороннім вхід заборонено» та в’їзним дезбар’єром, заправленим дезрозчином;
   - Утримувати свиней в закритих приміщеннях, обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі;
   - Не дозволяти відвідувати господарства та тваринницькі приміщення стороннім особам;
   - Не купувати тварин у невстановлених місцях та без супровідних ветеринарних документів;
   - Не згодовувати свиням харчові відходи, що містять свинину – без проварювання.
Оскільки розповсюдженню збудника АЧС сприяють такі чинники як неконтрольоване переміщення живих тварин та сировини тваринного походження та торгівля ними без відповідних ветеринарних документів, що наражає всю територію району на неблагополучну епізоотичну ситуацію з АЧС, на засіданні районної протиепізоотичної комісії ухвалено, беручи до уваги складність епізоотичної ситуації в Україні, при відсутності відповідних ветеринарних документів у власників транспортних засобів, що здійснюють переміщення вищезгаданих вантажів, працівникам ДАІ надати право затримувати вантажі до підтвердження їх безпеки.
Ухвалено також здійснювати постійний моніторинг стану диких кабанів членами районного товариства мисливців та рибалок. У разі виникнення загибелі тварин негайно повідомляти про дані випадки в державну ветеринарну медицину.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор