www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 4 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Версія для друку Написати листа

29 серпня, відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Відповідний указ президент України Володимир Зеленський підписав 23 серпня 2019 року. На офіційному рівні відзначатиметься лише вдруге. Датою вшанування пам’яті захисників України було обрано 29 серпня, оскільки саме цього дня у 2014 році в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Символ Дня пам’яті загиблих захисників України Офіційним символом Дня пам’яті загиблих захисників України є жовтогарячий соняшник. Він є уособленням скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами. У цей час, як відомо, поспівають соняхи, однак збирати їх у серпні 2014 року було складно, адже в цих соняшниках, зокрема, тривали бої й залишалися загиблі українські захисники.
У закладах культури організовано тематичні виставки, низки національно-патріотичних заходів з метою вшанування загиблих захисників України, які поклали свої життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
На згадку про полеглих українських воїнів було приспущено Державні Прапори України й проведено загальнонаціональну хвилину мовчання.
Також, відбулося покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України. Встановлено державний прапор на могилах захисників України на території Криничанського району.


Тетяна ДМИТРЕНКО,
завідувач сектору культури, туризму, національностей
та релігій Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор