www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Дзвоник дитинства, дзвоник юності, перший шкільний дзвінок радісно пролунав у загальноосвітніх школах Криничанщини
Версія для друку Написати листа

Діяльність освітніх закладів району постійно перебуває в центрі уваги Криничанської райдержадміністрації і, зокрема, на контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча.
В районі вирішуються проблеми дитячого харчування, безкоштовного підвозу учнів та вчителів, оздоровлення дітей пільгових категорій.
Забезпечується тепло, водопостачання, своєчасна виплата заробітної плати педагогічним працівникам.
Всі школи району комп’ютеризовано. Останнім часом значно покращено матеріально-технічну базу закладів освіти: проведено ремонти, придбано меблі, технічне, ігрове, спортивне, кухонне обладнання та інше.
На часі в державі відбувається реформування загальної середньої освіти і головними цінностями реформи є: орієнтація на учня, педагогіка партнерства, справедливе фінансування, основні компетенції та бачення, яким має бути випускник нової української школи.

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа 2018 року, зібрано урожай хліба, у садах достигли груші, яблука, сливи, виноград.
І вересень знову покликав юних співвітчизників до школи.
На календарі з’явився День знань. Про знання мудрі люди говорять, що це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього.
На подвір’ях загальноосвітніх шкіл Криничанщини відчувалася особлива урочистість: море квітів, музика, усміхнені та радісно схвильовані обличчя педагогів, школярів, їхніх батьків. Все це було зворушливо і незабутньо.
Перший шкільний дзвінок ознаменував закінчення літніх канікул і
відкрив школярам довгу й цікаву дорогу до знань, щоб штурмували нові
вершини наук, які так необхідні кожному в житті.
За пишними букетами майже не видно було першокласників! Гарненькі, святково одягнені, вони почувалися трішечки розгубленими. А які гарні вірші читали та запевняли, що вчитимуться успішно і виростуть гідними громадянами України! Їх тепло прийняли до дружних шкільних родин.
По-доброму заздрили цим малюкам і бажали радіти шкільним рокам старші друзі – випускники шкіл.
Зі святом – з Днем знань вітали школярі та батьки педагогів, бажали їм терпіння, творчого горіння, зручних розкладів уроків, невтомності у праці, якою допомагають юному поколінню пізнавати світ та прищеплювати найвищі моральні цінності.
Була урочиста хвилина в кожній школі: пролунав перший дзвоник! Його, як правило, подавали випускник школи та першокласниця. І пролунав він у кожному серці радісним настроєм та надією на успіхи і гаразди.
Нехай ці успіхи мають всі школярі Криничанщини на сходинках до пізнання нового і незвіданого, хай чекають їх захоплюючі відкриття та яскраві перемоги у різних аспектах шкільного життя, а любов до рідної землі, глибока шана до надбань попередніх поколінь зроблять життя юної зміни щасливим, щоб кожна школа по-справжньому гордилася своїми вихованцями!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор