www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В с. Українка на Криничанщині успішно діє боксерський клуб «Ринг»
Версія для друку Написати листа

Одним з пріоритетних напрямків діяльності органів виконавчої влади в районі та голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча є підтримка розвитку спорту в районі, зокрема, дитячого.
Тож постійно забезпечується всіляка підтримка цього виду спорту, а юні боксери, в свою чергу, вже приносять славу Криничанському району.
Багатьом відомі спортивні здобутки на різноманітних змаганнях вихованця клубу «Ринг» юного боксера Богдана Середи.
Він – призер України з боксу у м. Рівне, чемпіон України з боксу у м. Чернівці, призер чемпіонату України з боксу у м. Ужгород, чемпіон міжнародного турніру з боксу у м. Одеса, чемпіон у поєдинках найсильніших боксерів України у м. Васильків Київської області та в м. Коломия Івано-Франківської області, срібний призер чемпіонату Європи у м. Анапа. Обласна федерація боксу присвоїла Богдану Середі звання кандидата у майстри спорту.
Великі надії серед юних боксерів подає також Ілля Грицай. 14-річний хлопець неодноразово брав участь у різних чемпіонатах на теренах Дніпропетровської області та України, де бої закінчував передчасно.
Вже сьомий рік діє в с. Українка цей відомий на теренах району боксерський клуб і займаються в ньому ті, хто по-справжньому полюбив чудовий, захоплюючий вид спорту – бокс. Серед них і юні боксери, і дорослі, кому вже за 20.
Члени клубу розуміють: без наполегливих, а часом і виснажливих тренувань вагомих результатів у майбутньому не досягти. А кому не хочеться нагород, слави, визнання? Особливо в молодому віці, коли всі мріють про кар’єру, зростання!
Тричі на тиждень відвідують клуб юнаки, молодь, а розрядники – шість разів! Навіть влітку канікули випадають боксерам тут лише на два тижні. Результати тренувань наяву: призові місця, грамоти, кубки. Інакше і бути не може.
Клуб «Ринг» в Українці добре обладнаний і є все необхідне для того, щоб тренування проходили на належному рівні. У цьому велика заслуга Олександра Володимировича Кореня, який з перших днів існування клубу, ще з 2010 року займається меценатством. Виділяв кошти на облаштування клубу, на відрядження хлопців для участі у змаганнях, поставив євровікна і має наміри на подальшу підтримку розвитку боксу в районі, щоб поряд із знатними хліборобами прославляли рідний край і боксери.
На почесному місці у клубі є фото юних боксерів з чемпіоном світу у суперважкій ваговій категорії по версіях WBO та WBC Віталієм Кличком, який відвідав Криничанщину у 2012 році і подарував хлопцям боксерські рукавиці.
Меценатство у цій справі проявляє депутат Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Васильович Кисіль, який не словом, а ділом підтримує юні дарування у спорті, в боксі.
Бокс в Українці вирує. А ще до здорового способу життя долучаються в цьому селі люди різного віку, для яких ранкова зарядка і біг стали частиною життя.
А тренери клубу «Ринг» Вадим Бурбига та Олег Остапенко, люди щирих помислів, сердець і почуттів, прищеплюють своїм вихованцям незрадливу любов до боксу – справи мужніх і стійких. У блискучих перемогах юних боксерів їх справжні заслуги.
15 лютого 2017 року боксерський клуб «Ринг» в Українці відвідали голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, радник голови райдержадміністрації Олександр Володимирович Корень, голова Аульської об’єднаної громади Ігор Миколайович Драка, помічник депутата Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергія Васильовича Кисіля Артем Володимирович Марченко, які привітали юних боксерів з перемогами на обласному юніорському чемпіонаті з боксу та вручили Подяки і грошову винагороду від депутата обласної ради. Серед удостоєних цього визнання були: Богдан Середа, Ілля Грицай, Кіріл Москвінов, Андрій Крюков, Єгор Прокоф’єв, Микита Коган, Ярослав Іщенко, Євген Кузьма, Євген Напрасний, Назар Мирошниченко, Данило Ціватий, Юрій Драка і, звичайно ж, тренери боксерського клубу «Ринг» Вадим Валерійович Бурбига та Олег Іванович Остапенко.
Нехай радують нас юні боксери своїми блискучими перемогами в подальшому!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор