www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

17 вересня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, стан збирання врожаю пізніх зернових культур на полях району, роботу з неблагополучними сім’ями та соціальний захист дітей, які виховуються в них, надання медичних послуг населенню, організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл району та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин тощо.
Також керівник органів виконавчої влади району подякував працівникам сфери культури за гідне представлення Криничанського району на етнофестивалі «Петриківський дивоцвіт» 15 вересня 2018 року, а начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Дмитренко за дорученням оргкомітету з проведення заходу вручила Олегу Васильовичу Гапічу Подяку голови Дніпропетровської обласної ради за підтримку та розвиток талантів, вагомий особистий внесок у збереження та популяризацію культурного простору Дніпропетровщини, професіоналізм, плідну працю, організаторські вміння та яскраву, вражаючу сторінку в історії 11-го етнофестивалю «Петриківський дивоцвіт».
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, зокрема, звернути увагу на міри впливу на батьків, які злісно ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодіку Камойовичу Каграманяну та заступнику головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Олександрівні Тарабріній рекомендовано вжити заходів щодо надання якісних медичних послуг населенню в умовах проходження процесу реорганізації, відстоюючи інтереси жителів кожної територіальної громади.
Головному інженеру Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Володимиру Григоровичу Сергі рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Головному спеціалісту Управління Держспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу рекомендовано забезпечити контроль за організацією харчування школярів району.
Начальнику районного бюро правової допомоги Надії Володимирівні Федориненко дано доручення організовувати виїзні прийоми громадян в територіальних громадах району, звертаючи першочергову увагу на ОТГ, з метою максимального охоплення громадян району якісною та безкоштовною правовою допомогою.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор