www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

06 лютого 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, роботу центру надання адміністративних послуг у 2016 році, стан криміногенної ситуації в районі, захворюваність на грип та ГРВІ, приведення у належний стан доріг місцевого значення, підвіз школярів та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Стосовно виконання бюджету району начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук проінформувала присутніх, що станом на 01 лютого 2017 року до загального фонду зведеного місцевого бюджету району надійшло 2796,2 тис. грн. власних доходів, що становить 100,1% від плану січня (план 2793,5 тис. грн.). Сума перевиконання складає 2,7 тис. грн.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 837,3 тис. грн. або на 112,8 % (план 742,6 тис. грн.). Планові показники перевиконано на 94,7 тис. грн.
Крім того, Тетяна Миколаївна Радчук повідомила, що в частині стану сплати заробітної плати станом на 03 лютого 2017 року по бюджетних установах стовідсотково виплачена заробітна плата з нарахуванням за другу половину січня у сумі 6697,0 тис. грн.
З початку січня бюджетними установами профінансовані енергоносії в сумі 2367,5 тис. грн., у тому числі: теплопостачання – 818,1 тис. грн., водопостачання та водовідведення – 2,6 тис. грн., електроенергія – 380,8 тис. грн., природний газ – 1166,0 тис. грн.
За даними УДКСУ в Криничанському районі станом на 01.02.2017 року кредиторська заборгованість по енергоносіях відсутня.
На оперативній нараді Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, щоб район функціонував без обмежень та перебоїв.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко поінформувала присутніх, що в усіх загальноосвітніх школах району, як і належить, триває навчально-виховний процес, навчальні заклади опалюються, гарячим харчуванням школярі забезпечені, підвіз здійснюється. Їй дано доручення в подальшому тримати дані питання на контролі, щоб учні загальноосвітніх шкіл району мали належні умови для здобуття якісної освіти.
Заступнику голови райдержадміністрації Антоніні Іванівні Лісовець дано доручення тримати на контролі проходження процедури створення опорної школи в смт Божедарівка.
Тимчасово виконуючому обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Миколі Миколайовичу Пономаренку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на можливі факти правопорушень, зокрема, відстежувати можливі випадки вирубування лісосмуг.
Головному інженеру філії «Криничанський райавтодор» Костянтину Анатолійовичу Майбороді, який поінформував на оперативній нараді про плани щодо ямкового ремонту філії у будівельний період 2017 року, було дано доручення тримати на постійному контролі розчищення в разі потреби доріг місцевого значення снігоприбиральною технікою та використання посипочного матеріалу для усунення ожеледиці з метою забезпечення належного забезпечення життєдіяльності району в зимовий період.
Начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктору Васильовичу Стрельцову дано доручення здійснити моніторинг розрахунків керівників агроформувань району за земельні частки (паї) у 2016 році.
Звітував на оперативній нараді про роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2016 рік керівник центру, адміністратор центру надання адміністративних послуг Сергій Миколайович Яковлєв, який зазначив, що даним підрозділом надаються 56 адміністративних послуг за напрямками: державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців; державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: по лінії Держгеокадастру; по лінії Державної Міграційної служби; видача та авалювання документів дозвільного характеру.
У 2016 році ЦНАП розпочав роботу за двома новими напрямками, а саме: реєстрація прав на нерухоме майно, надання послуг по лінії Державної Міграційної служби.
Протягом 2016 року центром було прийнято 9214 звернення громадян та суб’єктів господарювання та надано 8154 результати надання адміністративних послуг, з яких: 6557 послуг по лінії Держгеокадастру; 369 послуг по лінії Державної Міграційної служби; 371 послуга по лінії державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Адміністраторами центру складено 132 матеріали про адміністративні правопорушення за ст. 197, 198 Кодексу України про адміністративні порушення; надано 1060 консультацій.
Сергію Миколайовичу Яковлєву дано доручення надавати допомогу при створенні центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах району.
На оперативній нараді начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено спільно з
Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків по вихованню дітей.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено постійно моніторити ситуацію з метою унеможливлення проникнення збудника африканської чуми свиней на територію району та впроваджувати комплекс відповідних протиепізоотичних заходів, спрямованих на недопущення розповсюдження даної вірусної хвороби серед свинопоголів’я на підприємствах та в приватному секторі.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко дано доручення тримати на постійному контролі ситуацію по захворюванню на грип та ГРВІ серед населення району, школярів, стан забезпечення лікарськими засобами представників пільгових категорій, а також звернути увагу на потреби демобілізованих учасників АТО в отриманні медичних послуг.
Заступнику начальника бюро правової допомоги в районі Надії Володимирівні Федориненко доручено в подальшому проводити активну роботу з поширення правових знань та надання правової допомоги різним верствам населення, запрошуючи для зустрічей у трудових колективах на та виїзних прийомах громадян заступників голови та радників голови райдержадміністрації.
Начальнику відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Дмитренко дано доручення провести моніторинг наповнення та поновлення новою інформацією розділів офіційного сайту району відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації, про що доповісти на наступній оперативній нараді.
На оперативній нараді голова райдержадміністрації представив активу району директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Ірину Дмитрівну Одринську та побажав їй плідних успіхів у праці на благо підростаючих поколінь Криничанщини та створення їм належних умов для гармонійного розвитку.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що на першому плані у кожного керівника підприємства, установи чи організації району повинні бути люди, в районних службах слід забезпечити толерантне, уважне ставлення до відвідувачів, а нам, управлінцям, необхідні вектори співпраці з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор