www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

24 вересня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в опалювальний період 2018-2019 р.р., стан збирання врожаю пізніх зернових культур та посів озимих культур на полях району, роботу з неблагополучними сім’ями та соціальний захист дітей, які виховуються в них, надання медичних послуг населенню, організацію харчування пацієнтів стаціонарних відділень КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, в аграрному секторі економіки, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин тощо.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Заступнику військового комісара районного військового комісаріату, начальнику відділення комплектування, старшому лейтенанту Віктору Івановичу Пустовому дано доручення тримати на контролі питання щодо підготовки до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві та виконуючій обов’язки директора Криничанського ЦСССДМ Анні Олександрівні Столярчук дано доручення спільно тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків.
Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігорю Олександровичу Високопоясному дано доручення тримати на контролі заходи з протипожежного забезпечення на територіях сільських та селищних рад.
Начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій доручено тримати на постійному контролі заходи з підготовки закладів бюджетної сфери до опалювального періоду 2018-2019 р.р..
Начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрію Юрійовичу Громику дано доручення тримати на контролі забезпечення посіву озимих культур в оптимальні строки та заходи по боротьбі за карантинними бур’янами в агроформуваннях району.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Арнодіку Камойовичу Каграманяну та заступнику головного лікаря КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Олександрівні Тарабріній рекомендовано вжити заходів щодо надання якісних медичних послуг населенню в умовах проходження процесу реорганізації, відстоюючи інтереси жителів кожної територіальної громади, а також тримати на контролі питання підготовки до опалювального періоду 2018-2019 р.р..
Заступнику начальника Криничанського РЕМ технічної дирекції ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Петру Петровичу Костюченку рекомендовано тримати на контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на контролі надання якісних адміністративних послуг у найкоротші терміни.
Головному спеціалісту Управління Держспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу рекомендовано забезпечити контроль за організацією харчування пацієнтів стаціонарних відділень КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор