Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Новосілля – справа завжди радісна і приємна. Цих подій з нетерпінням чекали члени родин наших захисників України, загиблих у зоні АТО: син Олександр Сергія Петровича Бартиша із с. Новопушкарівка Криничанської об’єднаної територіальної громади (служив у 53-й окремій механізованій бригаді 3-го механізованого батальйону 7-ї роти, військова частина В0927, рядовий, загинув 28.10.2015 року поблизу с. Красний Партизан Донецької області), син Костянтин Олега Валерійовича Литовченка із с. Промінь Промінської територіальної громади (розвідник, молодший сержант, який загинув 18.09.2014 року поблизу с. Калинове Луганської області); мама Валентина Леонідівна і тато Євгеній Данилович Артема Євгеновича Санжаровця з смт Аули (старший солдат, номер обслуги самохідної установки, загинув 13.06.2014 року).
Отримав житло і учасник АТО, інвалід війни ІІ групи Олександр Анатолійович Хоменко з смт Божедарівка, який був призваний на службу 10.03.2015 року до військової частини 2260 старшим водієм, а 01.05.2015 року отримав осколкові поранення. На даний час він є постійним учасником масових районних заходів, до яких долучаються демобілізовані воїни АТО.
Житло придбане кожній з даних родин згідно Постанови Кабміну від 19.10.2016 року №719 «Питання забезпечення житлом сімей військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов».
Патріотизм та сила духу таких бійців, як вище зазначені, додають впевненості: Україна вистоїть і її Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті та стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
А держава дбає про соціальний захист родин загиблих. Питання учасників АТО, їх благополуччя, вирішення нагальних проблем постійно перебувають на контролі в районній державній адміністрації і особисто її голови Олега Васильовича Гапіча, для якого турботи про соціально захищені верстви населення завжди на першому плані.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації