www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до колишніх воїнів-афганців та учасників бойових дій на територіях інших держав від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан
Версія для друку Написати листа


Шановні колишні воїни-афганці та учасники бойових дій
на територіях інших держав!

Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни, несучи народам миротворчу місію.
Угорщина, країни близького і далекого сходу, Африканського континенту, Куба, Чехословаччина, Югославія, Ліван, Ірак і найболючіша наша рана – Афганістан, війна в якому розтягнулася на довгі майже десять років.
День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині.
Прийміть мої щирі вітання цього дня. Ви – взірець справжнього патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
У день виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя у визвольних війнах на чужині.
Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.
Всім колишнім воїнам-афганцям та учасникам бойових дій на територіях інших держав бажаю мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, здійснення всіх заповітних планів та задумів.
Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв!

З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор