www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з Днем фізичної культури і спорту від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа

Шановні спортсмени, тренери ДЮСШ, любителі та прихильники
активного способу життя, активісти фізкультурного руху,
організатори спортивно-масової роботи в районі!
8 вересня на календарі в Україні - День фізкультури і спорту, щорічне свято сильних, вольових та мужніх людей.
Саме фізична культура і спорт для всіх нас є джерелом здоров’я, гарного настрою, оптимізму.
Українська земля багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами України, зберігають і примножують гарні традиції спорту, зміцнюють авторитет України.
Прикладом, взірцем для всіх нас є зірки спорту, які приносять славу Україні в світі і на їх честь звучить Державний Гімн, піднімають Державний Прапор.
Ці успіхи – результат наполегливої, системної праці вчителів фізичного виховання, тренерів ДЮСШ, спортсменів, активістів фізкультурного руху.
Але нашій державі потрібні не тільки прославлені спортсмени, олімпійські чемпіони і їх тренери, а всі, хто займається фізкультурою і спортом, організовує і спрямовує цю роботу і просто веде здоровий спосіб життя, щоб була сильна, здорова нація.
Спортивно-масова робота в Криничанському районі проводиться активно і колективи фізкультури беруть участь у різноманітних змаганнях в різні пори року.
Є футбольні команди в трудових колективах, є на Криничанщині ветерани спорту, на яких рівняється молодь.
Вже стали традиційними в нашій області спартакіади державних службовців та депутатів, представників органів місцевого самоврядування, де команди з Криничанського району не тільки беруть участь, а й завойовують призові місця.
Районна державна адміністрація завжди гордиться досягненнями своїх юних спортсменів – боксерів, каратистів, членів секції вільної боротьби та їх наставників на змаганнях різного рівня – обласних, Всеукраїнських і навіть світових чемпіонатах.
Ми всі: представники влади, педагоги, батьки, зацікавлені в тому, щоб молоде покоління зростало не тільки інтелектуально розвиненим, а й здоровим, загартованим.
Адже здоров’я кожного громадянина – це багатство нації. Тому по праву вважаємо, що фізкультура і спорт – це жвавість, енергія, профілактика захворювань, організація змістовного дозвілля.
У 2015 році спортивний актив Криничанщини втратив справжнього ентузіаста спортивно-масової і туристичної роботи, відмінника освіти України, оптиміста, життєлюба, патріота Анатолія Леонідовича Маслакова.
Для багатьох він був наставником, прикладом, гідним для наслідування. Тепер, впевнений, пам’ять про Маслакова надихатиме всіх організаторів спортивного і туристичного руху району на добрі справи, започатковані ним.
Зичу всім прихильникам фізкультури і спорту міцного здоров’я, бадьорості духу, спортивного довголіття.
Нехай щастить вам на спортивних майданчиках і в житті!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор