www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 26 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації проведено навчання головних агрономів та працівників сільськогосподарських підприємств на отримання допуску (посвідчення ) на право роботи з пестицидами та агрохімікатами
Версія для друку Написати листа

06.04.2017 року в Криничанській райдержадміністрації проведено навчання головних агрономів та працівників сільськогосподарських підприємств на отримання допуску (посвідчення ) на право роботи з пестицидами та агрохімікатами.
Дане навчання проведено фахівцями ТОВ «Учбовий комбінат «Дніпробуд» разом з представництвом Держпродспоживслужби Дніпропетровської області.
Завітали на навчання до Криничанської райдержадміністрації й аграрії із сусіднього П’ятихатського району.
Перед присутніми виступили: Коршунов Є.Л. – директор ТОВ «Учбовий комбінат «Дніпробуд», спеціаліст з охорони праці, а також викладачі ТОВ «Учбовий комбінат «Дніпробуд» Думанський Ю.Е., Горіла Н.Г. та Гільов В.В. – кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та навколишнього середовища ДВНЗ ПДАБА.
Головна увага в їх виступах зверталася та наголошувалася на правила та головні вимоги в роботі з пестицидами і агрохімікатами, охорону праці на таких роботах і, в першу чергу, безпеку людей при роботі в шкідливих умовах та загалом забезпечення виваженого підходу до даної справи, щоб не нашкодити навколишньому середовищу та зберегти родючість ґрунтів.

Юрій Громик,
виконуючий обов’язки начальника відділу агропромислового
розвитку Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор