www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Відбулося засідання координаційної ради з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань при райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

10 квітня 2019 року перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький провів засідання координаційної ради з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань при райдержадміністрації.
Про захворювання на туберкульоз та смертність від цієї підступної хвороби у 2018 році, стан охоплення лікування хворих на туберкульоз, ефективність лікування проінформувала членів координаційної ради лікар-фтизіатр КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Олена Миколаївна Рачко, а аналіз захворюваності на туберкульоз серед дітей зробила лікар-дитячий фтизіатр Тетяна Анатоліївна Карнацька, яка також доповіла про ефективність лікування хворих на туберкульоз дітей, в т.ч. санаторно-курортне, та стан туберкулінодіагностики та імунопрофілактики серед дітей району за 2018 рік.
Про захворюваність на ВІЛ/СНІД та смертність від ВІЛ/СНІДу у 2018 році, стан охоплення лікування хворих на цю недугу, ефективність лікування та виконання працівниками первинної ланки медичного обслуговування наказу МОЗ України №415 від 22.10.2005 року «Про порядок добровільного консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію» говорила лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра» КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Людмила Василівна Коваленко.
На засіданні координаційної ради йшлося також про роботу пунктів забору мокротиння та якість забору мокротиння в ПЗМ КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР та сільських лікарських амбулаторіях ЗПСМ КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Криничанської районної ради та стан раннього виявлення туберкульозу методом мікроскопії мокротиння за 2018 рік.
Йшлося на нараді і про стан своєчасної ізоляції хворих на туберкульоз та їх примусової госпіталізації при відмові від добровільного обстеження та лікування та шляхи вирішення забезпечення дієвої соціальної підтримки хворих на туберкульоз, інфекцію ВІЛ/СНІД у поточному році згідно з ст. 8 Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», про виконання районного плану обстеження на туберкульоз за 2018 рік серед неорганізованого населення, групи «соціального ризику» та групи «медичного ризику».
На питаннях виконання попередніх рішень координаційної ради з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань при райдержадміністрації зупинився заступник головного лікаря з питань поліклінічної роботи, секретар даної координаційної ради Володимир Миколайович Костенко.
Питання роботи закладів охорони здоров’я в районі постійно перебувають на особистому контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, який вбачає своїм обов’язком турботу про покращення медичного обслуговування мешканців територіальних громад, забезпечення необхідних умов для виконання працівниками охорони здоров’я своїх професійних обов’язків, розв’язання соціальних проблем і, звичайно, впровадження в районі ефективних заходів з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор