www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 5 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
АТ «Дніпропетровськгаз» долучився до побудови автомагістралі
Версія для друку Написати листа

У Царичанському районі будується дворівнева транспортна розв’язка, яка буде складовою частиною автошляху Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка. АТ «Дніпропетровськгаз» долучається до процесу будівництва та перекладає майже 1 км сталевого газопроводу діаметром 219 мм.

Газорозподільна компанія вже провела підготовчі роботи, наразі фахівці починають укладати новий газогін в обхід будівництва автошляху.

«Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» виконують демонтаж старого газопроводу, який вже не буде експлуатуватись. Протяжність газопроводу майже 1 км. Крім того, ми встановимо сталевий футляр, довжиною понад 60 метрів та діаметром 426 мм», - говорить старший майстер відділу капітального будівництва АТ «Дніпропетровськгаз» Олег Ковальчук.

Перш ніж опускати труби у траншеї - необхідно виконати випробування та просвітлення стиків. Стальні газопроводи з’єднуються методом електродугового зварювання. Якість зварки впливає на те, як довго прослужить газопровід, адже витоки газу часто стаються саме на стиках труб. Якісне зварювання займає досить багато часу, адже доводиться виконувати його в два шари. Окрема увага приділяється відцентруванню труб.

Після зварювання новий газопровід підведуть до наразі наявного. Зараз на об’єкті задіяні три зварювальні бригади, слюсарі та важка техніка.

Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» пильно стежать за виконанням усіх норм та дотримуються високих стандартів під час своєї роботи, адже це – запорука безперебійного та безаварійного процесу доставки газу споживачам. Спеціалісти виконають роботи в найкоротші терміни, аби вже найближчим часом по автомагістралі могли проїхати перші автомобілі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор