www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Турбота про благоустрій та покращення довкілля на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

Світ природи довкола багатий та різноманітний. І людина не просто користується тим, що дає їй природа, а cама становить її невід’ємну частину.
Тож подбати про благоустрій та покращення довкілля вважають одним з першочергових завдань в територіальних громадах Криничанщини.
«Чистий четвер» або «чиста п’ятниця» кожного тижня об’єднують людей у прагненні зробити рідний край чистим, охайним та затишним для всіх громадян.
Бадьорість, жарти, гумор на свіжому весняному повітрі піднімають настрій всім, хто виходить за покликом серця попрацювати на благо своїх громад.
Не винятком став і останній тиждень. Трудові колективи підприємств, установ та організацій у райцентрі та в громадах району попрацювали на закріплених територіях.
Упорядковувалися парки, сквери, прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, прибиралися вулиці, дороги, тротуари, зупинки автотранспорту, газони, обкопувалися та обполювалися дерева, кущі, облаштовувалися клумби. Чимало мешканців багатоповерхівок та приватного сектору наводили та підтримували лад біля власних осель.
Як зазвичай, долучилися до цієї акції і працівники райдержадміністрації.
Щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» триває. Зробимо наш рідний край чистим, затишним, щоб ми могли тут повноцінно жити і насолоджуватися дарами природи!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор