www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

13 лютого 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, соціальний захист колишніх воїнів-афганців та учасників бойових дій на території інших держав, відзначення пам’ятних дат у лютому 2017 року, стан криміногенної ситуації в районі, приведення у належний стан доріг місцевого значення, підвіз школярів та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Стосовно виконання бюджету району начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук проінформувала присутніх, що станом на 10 лютого 2017 року до загального фонду зведеного місцевого бюджету району спільно з бюджетами територіальних громад надійшло 8610,2 тис. грн. власних доходів, що становить 82,8% від плану січня-лютого (план 10395,1 тис. грн.).
План 2-х місяців по доходах бюджету району без врахування ОТГ виконано в сумі 3425,1 тис. грн.. або на 71,6%, до загального фонду бюджетів ОТГ надійшло 5185,1 тис. грн.. або на 92,4% від плану.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 1253,4 тис. грн. або на 85,7 % (план 1463,1 тис. грн.).
На оперативній нараді Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, щоб район функціонував без обмежень та перебоїв, а також виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ у встановлені терміни.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко поінформувала присутніх, що в усіх загальноосвітніх школах району, як і належить, триває навчально-виховний процес, навчальні заклади опалюються, гарячим харчуванням школярі забезпечені, підвіз здійснюється. Їй дано доручення в подальшому тримати дані питання на контролі, щоб учні загальноосвітніх шкіл району мали належні умови для здобуття якісної освіти.
Тимчасово виконуючому обов’язки начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Миколі Миколайовичу Пономаренку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень, зокрема, відстежувати можливі випадки вирубування лісосмуг, реалізації наркотичних засобів, виявлення пунктів приймання металобрухту.
Головному інженеру філії «Криничанський райавтодор» Костянтину Анатолійовичу Майбороді було дано доручення тримати на постійному контролі розчищення в разі потреби доріг місцевого значення снігоприбиральною технікою та використання посипочного матеріалу для усунення ожеледиці з метою забезпечення належного забезпечення життєдіяльності району в зимовий період.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку, який звітував на оперативній нараді про соціальний захист колишніх воїнів-афганців та учасників бойових дій на території інших держав, доручено тримати дане питання на постійному контролі з метою максимального забезпечення нагальних потреб людей даної категорії.
Начальнику відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Надії Іванівні Руденко дано доручення забезпечити належний рівень проведення урочистих заходів з нагоди відзначення пам’ятних дат календаря у лютому 2017 року, зокрема, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні.
Раднику голови райдержадміністрації з агропромислових питань Віктору Васильовичу Стрельцову дано доручення продовжити проведення моніторингу розрахунків агроформуваннями району за земельні частки (паї) у 2016 році.
На оперативній нараді начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено спільно з працівниками Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків по вихованню дітей.
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено постійно моніторити ситуацію з метою унеможливлення проникнення збудника африканської чуми свиней на територію району та впроваджувати комплекс відповідних протиепізоотичних заходів, спрямованих на недопущення розповсюдження даної вірусної хвороби серед свинопоголів’я на підприємствах та в приватному секторі.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко дано доручення тримати на постійному контролі стан забезпечення лікарськими засобами представників пільгових категорій, зокрема, звернути увагу на потреби колишніх воїнів-інтернаціоналістів та демобілізованих учасників АТО в отриманні медичних послуг.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що на першому плані у кожного керівника підприємства, установи чи організації району повинні бути люди і для посадовців різних служб району необхідні вектори співпраці з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації






















Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор