www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Можливіть проголосувати не за місцем реєстрації
Версія для друку Написати листа

Можливіть проголосувати не за місцем реєстрації

З початком виборчого процесу Законом України “Про вибори народних депутатів” передбачено можливіть виборців тимчасово змінити місце голосування без зміни своєї виборчої адреси. Для цього необхідно особисто звернутися з паспортом громадянина України до відділу ведення Державного реєстру виборців для написання заяви і отримання відповідного посвідчення. Важливим аспектом цієї процедури є те, що відтепер вимогу додавати до заяви підтверджуючі документи скасовано. Достатньо вказати лише мотивацію зміни місця голосування.
Згідно вказаного закону кожний виборець має в загальнодержавному та одномандатному виборчому округах по одному голосу. Однак слід зауважити, що виборець, якому буде змінено місце голосування на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець віднесений згідно свої адреси реєстрації, має право голосу на виборах народних депутатів лише у загальнодержавному окрузі. У списку виборців так і буде зазначено — “отримує лише бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному окрузі”.
Таким чином, у день голосування виборці, які скористалися даною можливістю, зможуть проголосувати в тому населеному пункті, де вони перебуватимуть 21 липня. Звертатися можна вже сьогодні, але не пізніше 15 липня 2019 року. Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: смт Кринички, вул.Центральна, 13 (районний Будинок культури, 2-й поверх). Тел. 9-14-70.
Анна Мала,
начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор