www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Привітали вихованців секції карате з смт Кринички – переможців XVIII Кубка України з годзю-рю, що відбувся на Рівненщині
Версія для друку Написати листа

Одним з пріоритетних напрямків діяльності голови Криничанської райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча є підтримка розвитку фізкультури і спорту в районі, пропаганда здорового способу життя.
Органи виконавчої влади району постійно проявляють турботу про зміцнення матеріально-технічної бази спортивних об’єктів, відрядження спортсменів для участі у змаганнях на різних рівнях, нагородження та заохочення сильних, спритних і вольових спортсменів за завойовані призові місця у чемпіонатах.

Впродовж 11 років діє в Криничанському районі секція карате під керівництвом досвідченого тренера Андрія Павловича Савченка. Сам він спортсмен, підтягнутий, зібраний, вольовий, наполегливий у досягненні поставленої мети.
23-25 листопада 2018 року на базі спортивного комплексу “Айвенго” на Рівненщині відбувся XVIII Кубок України з годзю-рю карате. У турнірі взяли участь понад 600 спортсменів з 19 областей України.
Вихованці секції карате з Криничанського району у складі 14 спортсменів відстоювали честь Дніпропетровської області на змаганнях, де вибороли 23 медалі: 13 золотих,10 срібних, 2 бронзових, а також 2 Кубки за командну участь самих юних спортсменів - дівчаток та хлопчиків 6-8 років у розділі «повний контакт».
Варто відзначити, що наймолодші спортсмени, які відносно недавно тренуються, вперше побували на змаганнях такого рівня, змогли спробувати свої сили, перебороти власні страхи та продемонструвати волю до перемоги.
04 грудня 2018 року юних каратистів - володарів медалей та Кубків на Всеукраїнському чемпіонаті привітали та вручили нагороди голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч та його радник з питань правоохоронної діяльності, розвитку фізкультури та спорту Олександр Володимирович Корень, помічник народного депутата України Валентина Володимировича Дідича Андрій Веніамінович Ільченко, Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий та начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету селищної ради Ганна Вікторівна Манко, отаман Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, генерал козацтва Анатолій Іванович Тіткін та начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко.
На зустрічі з юними каратистами були удостоєні Подяки голови райдержадміністрації спонсори – люди з активною життєвою позицією та щирим прагненням забезпечити особистий внесок у справу розвитку фізичної культури та спорту, зокрема, голова ФГ «Алігатор» Олександр Володимирович Дорошенко та керівник агрофірми «Агробізнес» Олексій Олексійович Мартинюк.
Відзначений був також начальник Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимир Миколайович Кіяниця за підтримку починань ентузіастів спорту, пропаганду здорового способу життя серед школярів та молоді Криничанщини і, звичайно ж, тренер секції карате з смт Кринички Андрій Павлович Савченко за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок
у формування здорового, фізично підготовленого, загартованого юного покоління. Всі вагомі досягнення юних каратистів стали можливими завдяки його вмілому наставництву, цілеспрямованості, наполегливості та відданості справі.
Районна державна адміністрація зичить юним каратистам та їх тренеру завзяття, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень, гідного примноження спортивної слави Криничанщини.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор