www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ВИБОРЦЯМ, ЩО МАЮТЬ ПРАВО ГОЛОСУ ВДОМА!
Версія для друку Написати листа

Не пізніше, ніж 25 березня 2019 року, кожен виборець за місцем своєї реєстрації отримає від дільничної виборчої комісії іменне запрошення, яким буде повідомлено про включення виборця до попереднього списку виборців, про час і місце голосування, адресу дільничної виборчої комісії та її номер телефону.
Виборцям, стосовно яких у списках є відмітка про постійну нездатність самостійно пересуватися (НСП), одночасно повідомлятиметься, що їм буде надана можливість проголосувати вдома. Для цього ніяких додаткових документів не потрібно. А тим виборцям, які за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не зможуть прийти на виборчу дільницю для свого волевиявлення, і у списках виборців не мають відмітки “НСП” (як результат — у запрошенні не вказано про можливість проголосувати вдома) надається право скористатись своїм правом голосу вдома за рішенням дільничної виборчої комісії на підставі заяви виборця та довідки медичної установи про стан здоров’я. Така заява разом з медичною довідкою повинна бути надіслана або доставлена в інший спосіб до дільничної комісії до 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування.
Якщо Ви не отримаєте запрошення на вибори, отже є привід звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу веденя Державного реєстру виборців, щоб перевірити свої персональні дані, уточнити відомості про себе у попередньому списку виборців.
Не залишайтеся осторонь, не втрачайте свій виборчий голос, звертайтесь вже сьогодні до відділу ведення Державного реєстру виборців! Вас чекають за адресою: смт Кринички, вул.Центральна, 13 (районний Будинок культури, 2-й поверх). З питаннями телефонуйте за номером 9-14-70.

А.М.МАЛА,
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців
апарату Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор