www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Працівники райдержадміністрації взяли участь у тренінгах з правових аспектів організації роботи із запобігання корупції та електронного декларування у м. Дніпро
Версія для друку Написати листа

Представники Криничанської райдержадміністрації: завідувач сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації Юлія Юхимівна Хмелюк та провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Наталія Леонідівна Попруга взяли участь у тренінгах на тему «Правові аспекти організації роботи із запобігання корупції» та «Електронне декларування», які відбулися 05 вересня 2018 року у м. Дніпро.
Зокрема, були розглянуті такі питання як засади антикорупційної політики в Україні, щодо викривачів корупції та гарантії їх захисту за законодавством України, окремі аспекти функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, котрі претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, проведення повних перевірок декларацій, відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.
Було поставлено багато запитань, на які надавали відповідь: Юрій Дмитрієв - радник члена Національного агентства з питань запобігання корупції, Олена Клименко - головний спеціаліст відділу організації антикорупційного навчання Департаменту координації антикорупційної політики, Олена Гармаш - головний спеціаліст відділу з питань політики у сфері захисту викривачів Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції, Юрій Леонтьєв - головний спеціаліст відділу взаємодії з уповноваженими підрозділами (особами) із запобігання та виявлення корупції Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції, Артем Маліновський - головний спеціаліст відділу проведення спеціальних перевірок Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя.
Наприкінці проводилося тестування учасників тренінгів та підведення підсумків роботи. Всі учасники даних тренінгів отримали відповідні сертифікати.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор