www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 5 грудня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Щорічно 3 грудня під егідою Організації Об'єднаних Націй відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю
Версія для друку Написати листа

Цей день нагадує нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи та об'єднує всіх небайдужих до долі людей з особливими потребами. Сила духу, цілеспрямованість, воля та характер, які щоденно демонструють люди з обмеженими можливостями - є прикладом оптимізму та жаги і любові до життя.
Відомо, що люди з обмеженими можливостями часто демонструють необмежену силу духу і талант, виграючи двобій з недугою, демонструючи великі можливості сильної Людини.
І сьогодні я хочу звернутися до таких людей, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють на благо нашої держави, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, наставництвом, рукоділлям, народними промислами і художньою самодіяльністю, беруть участь у різноманітних заходах, виховують дітей та онуків.
Тож від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки в усіх життєвих випробуваннях.
А також закликаю всіх небайдужих відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з інвалідністю, створити для них умови, які дають змогу відчувати себе корисними суспільству.

Начальник управління ВД ФССУ
в Дніпропетровській області Борис Мазур
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор