www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ЛЕГАЛЬНА РОБОТА ЗА КОРДОНОМ – інформує Криничанський районний центр зайнятості
Версія для друку Написати листа

Конституція України проголосила право кожного на працю і встановила умови для його реалізації. У сучасний період розбудови правової держави в Україні проблеми працевлаштування в Криничанському районі, як і в Україні, є одними з найбільш актуальних і постійно перебувають на контролі в райдержадміністрації, заслуховуються на засіданнях колегій, на оперативних нарадах, адже йдеться про людський фактор, про добробут наших громадян. 04.04.2017 року в Криничанському районному центрі зайнятості за участю Всеукраїнської асаціації компаній з міжнародного працевлаштування, з метою підвищення рівня громадської свідомості щодо проблем торгівлі людьми, нелегальної трудової міграції та ризиків, пов'язаних із згаданими суспільними явищами було проведено захід “Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми” для безробітних громадян щодо безпечної трудової міграції.
Голова комісії з припинення Стефанюк Т.В. ознайомила присутніх зі станом ринку праці в районі, детально зупинилась на характеристиці актуальних вакансій.
Представник Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Олена Вовк розповіла про роботу Асоціації.
“Всеукраїнська Асоціація компаній з міжнародного працевлаштування є єдиною реально діючою структурою в країні, яка намагається цивілізувати ринок закордонного працевлаштування, де зараз, користуючись складною ситуацією, часто-густо оперують відверті шахраї та криміналітет.
Асоціація веде боротьбу з тіньовими компаніями та відстоює права українців, максимально страхує їхні ризики та готова довести, що вітчизняні робітники готові працювати згідно європейських норм та законів” - зазначила Олена Вовк.
В заході взяли участь 17 чоловік, які активно обговорювали дане питання в режимі діалогу з представником Асоціації. Безробітних було ознайомлено з умовами працевлаштування за кордоном, переліком необхідних документів для отримання роботи за кордоном. Кожен присутній отримав пам'ятку від пані Олени.
Підводячи підсумки семінару, усі присутні дійшли згоди, що працевлаштовуватись на Україні краще, ніж за кордоном, але якщо виникає потреба в працевлаштуванні за межами країни — необхідно звертатись до ліцензованих посередників, які нададуть кваліфіковану консультацію та необхідну допомогу.

Т.В. Стефанюк,

голова комісії з припинення Криничанського
районного центру зайнятості


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор