www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Учень Степанівського НВК Даниїл Мішунін удостоєний нагороди в Дніпропетровській облдержадміністрації у номінації "Обдаровані діти Дніпропетровщини"
Версія для друку Написати листа

Напередодні новорічних та різдвяних свят в Дніпропетровській облдержадміністрації учень Степанівського НВК Даниїл Мішунін був удостоєний нагороди у номінації "Обдаровані діти Дніпропетровщини" за високі досягнення в спорті - третє місце у змаганнях "Кубок України" (м. Полтава) з техніки пішохідного туризму".
Привітання та подарунки він отримав від першого заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Олега Миколайовича Кужмана.
-Саме вам, юним, повним сил і натхнення, творити майбутнє нашої рідної землі і прославляти її далеко за межами України. Ви лише починаєте свій життєвий шлях, вже освячений першими успіхами і перемогами, але маєте пам’ятати, що саме на мріях і перших звершеннях зростають ваші здобутки і ваша слава, бо найвеличніші твори і найважливіші відкриття зазвичай беруть свій початок у дитинстві та шкільних роках, - зазначив Олег Миколайович Кужман.
Кожен з дітей отримав бібліотечку української, зарубіжної, історичної літератури та солодощі.
Щирі слова вдячності перший заступник голови облдержадміністрації висловив на адресу батьків, вручив їм Подяки за виховання дітей.

На нагородженні був присутній тато хлопця – учасник АТО Руслан Олегович Мішунін.


Людмила Забора,

радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор