www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до земляків-криничанців з нагоди Дня українського добровольця від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листаШановні земляки-криничанці!

День українського добровольця – дата, що відзначається в незалежній Україні за календарем 14 березня. В цей день у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану стали ініціаторами формування першого добровольчого батальйону.
День українського добровольця встановлений Верховною Радою України у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Понад 180 добровольців з територіальних громад Криничанського району за покликом душі і серця пішли відстоювати мир та спокій на сході України, доводячи, що воля наших співвітчизників є незламною у прагненні розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської спільноти, яка вибрала шлях єднання, демократії і прогресу.
Бажаю мирного неба над рідною землею, родинного благополуччя і злагоди, віри у щасливе майбутнє України і наснаги для його творення.
Залишаймося єдиним, великим українським народом!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор