www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з міжнародним жіночим Днем 8 Березня від голови Криничанської райдержадміністрації О.В. Гапіча
Версія для друку Написати листа


Шановні, любі, дорогі
наші представниці прекрасної половини Криничанщини!

Початок весни дарує вам світле, лагідне, яскраве свято, наповнене посмішками, квітами, ніжністю, добрими і щирими словами.
А жіноче свято, яке на календарі у нас завтра, торкається практично кожної сім’ї, кожного трудового колективу, кожної людини.
Адже все високе і прекрасне, що у нас є – від жінки. Саме від вас, дорогі жінки, любов і затишок, надія і щастя, велика турбота про ближніх.
Непросто уявити собі життя без жіночої вроди, турботливих рук та світлої душі ніжної половини людства.
Жінка-мати, жінка-подруга, жінка-кохана... Кожне слово пов’язане з миром, злагодою і працьовитістю заради сімейного вогнища.
Не буде перебільшенням сказати, що світ існує завдяки вам, адже ви даруєте життя, виховуєте дітей, на ваші плечі лягає так багато труднощів, обов’язків і відповідальності.
В Україні роль жінки історично була і залишається досить важливою. Немає такої сфери життя, такої галузі, де б не працювали жінки, немає проблем, у вирішенні яких вони не брали б участі.
Ви – основа трудових колективів у медицині, освіті, культурі, торгівлі, побутовому обслуговуванні.
На сьогодні в районі жінки займають різні посади. Чимало жінок є керівниками трудових колективів у різних сферах життєдіяльності і успішно вирішують поставлені завдання.
Своєю загадковою чарівністю ви, жінки, підкорюєте не лише чоловічі серця, а й професійні вершини.
Наша Криничанщина завжди славилася щедрими природними дарами, високими врожаями. Але найціннішим її скарбом є ви – гарні, мудрі, працелюбні.
За статистикою, в районі жінки становлять 52 % населення. Гордістю є жінки-ветерани війни та праці, орденоносці, 56 матерів-героїнь.
Минулого року жінки Криничанщини народили 381 дитину, за січень-лютий 2017 року – 54 дитини. Це майбутнє нашого краю і майбутнє України.
Це завдяки вашим зусиллям, шановні, примножується трудова слава району, ваші старання зберігають духовні і сімейні традиції.
Ви по праву заслужили уваги і винагороди, тому найважливішим своїм завданням влада вбачає зробити ваше життя і життя ваших родин забезпеченим і спокійним.
Для цього ми активно втілюємо в життя державну політику щодо підтримки сім’ї, жінки-матері, жінки-трудівниці, тому значна частина державного бюджету спрямовується у нас на вирішення соціальних проблем.
Любі жінки! З нагоди вашого свята я хочу побажати, щоб доля була прихильною до кожної жінки, щоб міцними і дружними були ваші сім’ї, здоровими і розумними – діти, успішними – справи, щоб здійснилися усі ваші мрії.
Нехай завжди оточують вас любов і шана, щоб кожен день був осяяний посмішками ваших рідних, близьких і друзів!
Від щирого серця бажаю вам любові і мудрості, родинного затишку, дитячого сміху, достатку, здоров’я вам і вашим близьким.
Будьте успішні, щасливі, кохані!
Бажаю вам добра і щастя, здоров’я й нових звершень, успіхів та процвітання, невичерпної енергії і наснаги на благо Дніпропетровщини та України!
Зі святом вас!
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор