www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулася зустріч активу району з радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації В.Макаровим, заступником начальника ДДУ НС у Дніпропетровській області Е.Горбачовим та координатором Благодійного фонду «Допомога Дніпра» І.Булишовою щодо обговорення проблем внутрішньо переміщених осіб
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації відбулася зустріч активу району з радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації В.Макаровим, заступником начальника ДДУ НС у Дніпропетровській області Е.Горбачовим та координатором Благодійного фонду «Допомога Дніпра» по зв’язках з громадськістю та організаційних питаннях І.Булишовою щодо обговорення проблем внутрішньо переміщених осіб.
Участь у зустрічі взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Іванович Миколайчук, начальник управління Пенсійного Фонду України в Криничанському районі Ніна Максимівна Шрам, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Васильович Діброва, головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко, головний лікар КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнольд Камойович Каграманян, директор районного центру зайнятості Тамара Володимирівна Стефанюк та ряд інших керівників районних установ.
Йшлося про умови проживання внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей на території Криничанського району, яких з початку антитерористичної операції на сході зареєстровано 179 осіб, з них: 69 пенсіонерів, 60 працездатних, 13 інвалідів, 37 дітей. На даний час – 107 осіб.
Щомісячно вони отримують адресну допомогу як особи, що тимчасово переміщені з окупованих територій.
У 2016 році від обласного Благодійного фонду управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації було надано гуманітарну допомогу на опалення вугіллям 30 родинам внутрішньо переміщених осіб по 700 кг.
В районі відпрацьовано механізм надання їм матеріальної допомоги з районного бюджету та органами місцевого самоврядування на поточні ремонти.
Налагоджено співпрацю райдержадміністрації із сільськими головами та головами об’єднаних громад, і завдяки цьому порозумінню вдається позитивно вирішувати своєчасне надання реальної допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Найактуальнішими проблемами, які хвилюють внутрішньо переміщених осіб, є отримання постійного житла та працевлаштування.
На зустрічі активу району було не лише заслухано звіт про роботу з даною категорією людей на Криничанщині, але й отримано від радника голови облдержадміністрації В.Макарова, заступника начальника ДДУ НС у Дніпропетровській області Е.Горбачова та координатора Благодійного фонду «Допомога Дніпра» по зв’язках з громадськістю та організаційних питаннях І.Булишової рекомендації по створенню належних умов для їх проживання.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор