www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

20 серпня 2018 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, підготовку до відзначення Дня незалежності України, Дня Державного Прапора України та 95-ї річниці створення Криничанського району, підготовку до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», підготовку закладів освіти до нового навчального року, підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, стосовно ремонту автошляхів, криміногенної ситуації, а також подякував начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрію Юрійовичу Громику та раднику голови райдержадміністрації з питань АПК Віктору Васильовичу Стрельцову за високий рівень проведення районного заходу з підведення підсумків збирання врожаю ранніх зернових культур на базі СТОВ «АФ «Вікторія», а також головному редактору районної громадсько-інформаційної газети «Нові рубежі» Галині Володимирівні Литовченко за оперативне висвітлення даного заходу в пресі.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, заступнику начальника фінансового управління райдержадміністрації Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимиру Миколайовичу Кіяниці доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, зокрема, звернути увагу на викрадання кабелю, вирубки лісосмуг, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Військовому комісару районного військового комісаріату Вадиму Андрійовичу Коровкіну дано доручення тримати на контролі питання щодо підготовки до осіннього призову-2018 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірині Дмитрівні Одринській доручено тримати на контролі питання належної підготовки закладів освіти району до нового навчального року, закупівлі дидактичних матеріалів, комп’ютерної техніки та меблів для нової української школи.
Головному лікарю КЗ «Криничанська ЦРЛ» Арнодіку Камойовичу Каграманяну та головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано вжити заходів щодо надання якісних медичних послуг населенню в умовах проходження процесу реорганізації, відстоюючи інтереси жителів кожної територіальної громади.
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталію Івановичу Корнієнку рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на постійному контролі надання адміністративних послуг у найкоротші терміни та поліпшення якості їх надання, а також забезпечити виїзди в територіальні громади району з подальшим використанням мобільного офісу «КЕЙС».
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністраціїВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор